Informacje o ofercie
Motoboy, prestador de serviços com Mei e habilitação
InternetJobs Pelotas, Brazylia 70 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Agenci, kurierzy
dla specjalistów: Dostawa ekspresowa
Opublikowano: 2024-02-22
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza:
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-22
Zakończenie publikacji: 2024-08-22
Wolne wakaty: 3
Liczba wyświetleń: 225
Następne kroki: Skontaktuj się ze mną przez WhatsApp, Viber, Skype

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Pelotas, Brazylia
Kraj: Brazylia
Opis

Motoboy com MEI para Prestação de Serviços de Coletas para Operadora de Telecomunicações
A Localtec / Reintegra Logística Reversa, uma empresa líder no setor de logística reversa, está buscando motoboys autônomos com MEI (Microempreendedor Individual) para integrar nossa equipe de coletas de equipamentos. Se você é um profissional dedicado, comprometido e possui experiência na área, esta pode ser a oportunidade ideal para você.

Responsabilidades: Realizar coletas programadas de equipamentos em pontos estratégicos. Garantir a integridade dos itens coletados durante o transporte. Manter um padrão de atendimento ao cliente excepcional. Registrar e reportar qualquer problema ou irregularidade durante as coletas.

Requisitos: Registro como Microempreendedor Individual (MEI). Possuir motocicleta própria em boas condições de funcionamento. CNH categoria A atualizada. Experiência comprovada como motoboy ou em atividades similares. Conhecimento básico em dispositivos e equipamentos de telecomunicações (desejável). Benefícios:

Remuneração competitiva com base nas coletas realizadas. Flexibilidade de horário. Oportunidade de crescimento profissional em uma empresa líder no setor. Como se Candidatar: Os interessados devem entrar em contato via WhatsApp ou ligação pelo número: (41)****65 Isis

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (153)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (293)Cleaning Service, Czyszczenie (564)Komputer, programowanie (38)Budowa (723)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (371)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (441)Energia, elektryk (215)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (14)Złota rączka (263)Osiągnięcie (30)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (255)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (170)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (601)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (375)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (24)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (145)