Informacje o ofercie
ищем бухгалтера
InternetJobs Dubaj, Emiraty Arabskie 60 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: Dhs po uzgodnieniu - miesięcznie
dla specjalistów: Rachunkowość
Opublikowano: 2024-02-28
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 3 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Schengen
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-28
Zakończenie publikacji: 2024-08-28
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 147
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Описание вакантной должности:
Наименование должности: Бухгалтер.
Подразделение, в котором открыта вакансия: Финансовый департамент // Бухгалтерская служба.
Кому будет подчиняться: Финансовому директору.

Обязанности искомого специалиста и ожидаемые результаты работы:
• ведение учета расчетов с покупателями и заказчиками, поставщиками и подрядчиками;
• проверка и проведение первичных документов;
• учёт и контроль Дт и Кт задолженности, сверка с контрагентами;
• проведение кассовых операций в программе;
• выполнение поручений руководителя.

Требования к кандидату:
Образование: Высшее (Финансы и кредит, Бухгалтерский учёт, Экономика и финансы).
Опыт работы: 3-5 лет (логистическая сфера как преимущество).
Дополнительные профессиональные навыки: знание основ БУ, умение работать в узко ориентированных бухгалтерских программах, знание MS Office, английского языка (Intermediate), умение работать в команде, опыт работы с большим объёмом информации.
Личностные качества: ответственное отношение к работе, стрессоустойчивость, пунктуальность, внимательность.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (571)Komputer, programowanie (41)Budowa (740)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (453)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (270)Osiągnięcie (31)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (250)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (613)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (365)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (268)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)