Informacje o ofercie
Gärtner (m/w/d) in Vollzeit

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Guwernantki i ogrodnicy
dla specjalistów: Dbanie o osobisty spisek
Opublikowano: 2024-03-02
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-02
Zakończenie publikacji: 2024-09-02
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 207
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

STELLENBESCHREIBUNG

Sie arbeiten lieber an der frischen Luft als im Büro zu sitzen? Sie suchen einen abwechslungsreichen Arbeitsplatz in einem netten Team? Dann sind Sie bei uns genau richtig! Die Stadt Freiberg a.N. (16.000 Einwohner) sucht ab sofort einen

IHRE AUFGABEN:

Unterhaltung und Pflege der Wechselbepflanzung und der Grün- und Parkflächen
Unterhaltung und Pflege der städtischen Bäume
Pflege von Grünflächen im Außenbereich
Mitwirkung im Winterdienst und Rufbereitschaft

Eine detaillierte Abgrenzung des Aufgabengebietes bleibt vorbehalten.

WIR ERWARTEN:

Eine abgeschlossene Berufsausbildung als Gärtner (m/w/d) in der Fachrichtung Garten- und Landschaftsbau, Baumschule, Staudengärtnerei oder eine vergleichbare Qualifikation
Fundierte gärtnerische Kenntnisse im Bereich der Grünflächen und Pflanzenverwendung
Erfahrung im Umgang mit gärtnerischen und kommunalen Pflegemaschinen
Führerschein Klasse B
Wünschenswert sind vertiefte Kenntnisse in der Baumpflege

WIR BIETEN:

Ein verantwortungsvolles, vielfältiges und interessantes Aufgabengebiet
Eine Möglichkeit zur stetigen Weiterbildung und Weiterentwicklung
Ein attraktives Gesundheitsprogramm von Ernährung bis Fitness mit EGYM Wellpass
Die Möglichkeit des Dienstradleasings im Rahmen der Entgeltumwandlung
Corporate Benefits

Die Eingruppierung erfolgt bei Vorliegen aller persönlichen und tarifrechtlichen Voraussetzungen in Entgeltgruppe 6 TVöD.

Bitte hier bewerben -> https://hy.hokify.de/xuUI7Sc

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (155)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (16)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (295)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (38)Budowa (730)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (374)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (445)Energia, elektryk (216)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (377)Handel detaliczny (306)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (186)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (71)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (272)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)