Informacje o ofercie
Laooperaator
InternetJobs Keila, Estonia 58 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Magazynowanie
dla specjalistów: Odbiorca ładunku i bagażu
Opublikowano: 2024-03-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-04
Zakończenie publikacji: 2024-09-04
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 163
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Keila, Estonia
Kraj: Estonia
Opis

Otsime oma meeskonda LAOOPERAATORIT

Töö kirjeldus:
Laooperaator vastutab kauba tellimise, kauba vastuvõtu, ladustamise ja väljastamise eest
- Kontrollib kauba kvaliteeti ja vajadusel teeb korrektuure kauba kvaliteedi parandamiseks
- Kindlustab kauba tellimuste õigeaegse esitamise ja saabunud kaupade koguste kontrolli vastavalt saatelehele
- Vastutab kauba säilivusaja eest ja kontrollib, et lähema säilivusajaga kaubad
oleks varem kasutusel, kui hilisema säilivusajaga kaubad
- Vastutab jäätmekäitluse eest - papid, prügi, jne.
- Planeerib ja kinnitab oste programmis
- Jälgib toorainete ja pakendite saldosid programmis ja laos
- Jälgib lao korrashoidu
- Osaleb inventuurides

Töökoht asub Keilas.

Soovitavalt eelnev laotöö kogemus; * Valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus; * Sõbralikkus ja abivalmidus * Hea pingetaluvus * Füüsiline vastupidavus / tugevus * Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus * Arvutioskus

* Kaasaegseid töötingimusi
* Püsivat töösuhet
* Väljaõpet kohapeal, ettevõtte spetsiifikale vastavalt
* Ettevõtte soodustusi
* Sporditoetus Stebby keskkonnas

Kui Sul on varasem töökogemus laotöötajana või vastav väljaõpe, oled töökas, positiivne ning huvitatud liitumisest meie kollektiiviga, siis võta ühendust!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (155)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (16)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (295)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (38)Budowa (730)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (374)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (445)Energia, elektryk (216)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (377)Handel detaliczny (306)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (186)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (71)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (272)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)