Informacje o ofercie
Electrician
InternetJobs Călărași, Călărași, Rumunia 44 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: Lei po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2024-03-13
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-13
Zakończenie publikacji: 2024-09-13
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 226
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Rumunia
Region: Călărași
Opis

Te invitam sa te alaturi echipei Donalam!

Echipa noastra de mentenanta are nevoie de electricieni, mesteri iscusiti!

Îți place să duci lucrurile la bun sfârșit, cât mai repede și bine?

In afara de experienta si pasiunea ta in acest domeniu mai este nevoie de:

- studii medii în domeniul energetic/ electric/ electrotehnic

- experiență de minim 1 an in statii electrice , rețele și instalații electrice de joasă și medie tensiune

- cunoasterea reglementărilor legale

- atenție la detalii

- să lucrezi în mod independent și alaturi de colegi

Autorizația ANRE reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Locul de munca presupune munca pe schimbur , iar responsabilitatile principale vor fi:

Te asiguri ca utilajele functioneaza din punct de vedere electric;

Rezolvi probleme de mentenanta electrica si gasesti solutii pentru acestea;

Inspectezi periodic, pe schimb, utilaje din cadrul societatii;

Vei lua toate masurile de remediere a defectelor electrice;

Oferim :

Un loc de munca stabil si provocator;

Oportunitati de training si dezvoltare in cariera;

Pachet salarial competitiv si alte beneficii (tichete de masa, prime de Paste, Craciun, Ziua

Metalurgistului, vacanta , asigurare medicala)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (73)Architektura (15)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (298)Cleaning Service, Czyszczenie (572)Komputer, programowanie (40)Budowa (738)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (378)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (453)Energia, elektryk (218)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (271)Osiągnięcie (30)Logistyka (60)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (614)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (370)Handel detaliczny (303)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (362)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (269)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (57)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)