Informacje o ofercie
Укладка тротуарной плитки
WILS Erfurt, Turyngia, Niemcy 38 Dni temu

Przegląd
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € 2000 - po uzgodnieniu miesięcznie
Wakat w polu: Budowa
dla specjalistów: Prace naprawcze
Opublikowano: 2024-03-20
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Od 20 lat - Do 55 lat
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-20
Zakończenie publikacji: 2024-09-16
Wolne wakaty: 3
Liczba wyświetleń: 147
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Turyngia
Opis

ВАКАНСИЯ – Укладка тротуарной плитки (2-3 чел.)
ID: 1263

Страна, город – Германия, Эрфурт и окрестности.

Заработная плата – от 10€/час (от 2100€/мес). Зависит от количества отработанных часов.
График работы: Пн.-Пт. (8-9 час/день), Сб. - по желанию 5-6 час/день.

Жильё – 300-350€ (квартира, в комнате по 2-3 чел. - зависит от размера комнаты).
Доезд к работе - предоставляют автомобиль.
Рабочую одежду иметь свою, после испытательного срока выдадут.
Инструменты - предоставляют.

ОБЯЗАННОСТИ:
Укладка тротуарной плитки, бордюров и брусчатки;
Cоблюдение плана укладки (правильное сочетание цветов, форм и узоров).

ТРЕБОВАНИЯ:
Опыт работы в Европе - обязательный;
Соблюдение поставленных сроков: бригада из 2-3 чел. должна укладывать 100-150м бордюра/день;
Навыки использования рабочих инструментов для обрезки и обработки плитки и брусчатки;
Наличие прав кат.В;
Внимательность и стрессоустойчивость;
Виза/ карта побыта/ ВНЖ/ паспорт ЕС.

По приезду в город Вас встретят и проведут необходимый инструктаж.

ЗАИНТЕРЕСОВАЛА ВАКАНСИЯ? Менеджер компании «WILS» предоставит Вам профессиональную консультацию.

ЗВОНИТЕ прямо сейчас, чтобы узнать подробности первыми

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (298)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (41)Budowa (735)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (451)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (608)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (370)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (265)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)