Informacje o ofercie
Automatiker / Elektroinstallateur
InternetJobs Aesch, Bazylea-Okręg, Szwajcaria 192 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektryczność
Opublikowano: 2024-03-20
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Schengen
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-20
Zakończenie publikacji: 2024-10-20
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 487
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Bazylea-Okręg
Opis

EINFÜHRUNG
Unser Beruf und unsere Leidenschaft «HR-Management».
Flexsis AG ist ein eigenständiges Unternehmen der Interiman Group SA mit über 140 Mitarbeitenden, die an 47 Standorten in der Schweiz ein komplettes Programm von Dienstleistungen im Bereich Human Resources anbieten.

Für unseren Kunden in Aesch BL suchen wir einen

Automatiker / Elektroinstallateur (m, w, d)
AUFGABENBESCHREIBUNG
Elektrische Installationen an Maschinen und Anlagen
Elektrischer Aufbau von Schaltschränken nach Schema
Verkabelung der Schaltschränke mit den Anlagen
Montieren von Kabelkanälen
Prüfung und Testen der Funktionen vor Auslieferung
ERFORDERLICHES PROFIL
Abgeschlossene Grundausbildung als Automatiker oder Elektroinstallateur
Von Vorteil ist Erfahrung im Maschinen- und Anlagenbau, aber nicht zwingend
Gute Kenntnisse von Elektroschemas
Zuverlässiger Teamplayer mit ausgeprägtem Qualitätsbewusstsein
Freude an selbständiger Arbeit
Gute Deutsch-Kenntnisse

Der Kunde bietet:
Abwechslungsreiche und anspruchsvolle Aufgaben mit grosser Eigenverantwortung
Ein gutes Arbeitsklima mit leistungsgerechter Entlohnung
Fachbezogene Weiterbildungen und Möglichkeiten zur Weiterentwicklung

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (102)Praca administracyjna (114)Agenci, kurierzy (72)Rolnictwo (74)Architektura (14)Automatyczny biznes (344)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (316)Cleaning Service, Czyszczenie (565)Komputer, programowanie (25)Budowa (988)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (410)Kultura (1)Design (28)Kierowcy (406)Energia, elektryk (191)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (60)Guwernantki i ogrodnicy (41)Fryzjerzy i wizażyści (64)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (7)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (18)Orzecznictwo (5)Złota rączka (320)Osiągnięcie (39)Logistyka (72)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (64)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (218)Różne (149)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (130)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (165)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (6)Reklama, marketing, PR (18)Dostawa (10)Produkcja (687)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (363)Handel detaliczny (247)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (2)Centra usług (98)Przemysł rozrywkowy (21)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (195)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (378)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (61)Nauczyciele, wychowawcy (8)Techniki (317)Komunikacja i telekomunikacja (36)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (160)