Informacje o ofercie
Busfahrer (m/w/d)
InternetJobs Jenbach, Tyrol, Austria 32 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Kierowcy
dla specjalistów: Wynajęłem autobus
Opublikowano: 2024-03-26
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-26
Zakończenie publikacji: 2024-09-26
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 112
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Austria
Region: Tyrol
Opis

Wir suchen zum sofortigen Eintritt:

Voll- oder Teilzeit
für den Einsatz im Linien- Schüler und Ausflugsverkehr
(Ganzjahresanstellung)

Aufgaben:
Sie bringen unsere Fahrgäste sicher und pünktlich an ihr Ziel
Sie betreuen die Fahrgäste, geben Auskunft und helfen, wo notwendig
Sie achten auf Ihren Bus, prüfen die Verkehrs- und Betriebssicherheit sowie die Sauberkeit
Anforderungen:
Gültiger Führerschein D/D95
Sicheres und verantwortungsvolles Verhalten im Straßenverkehr
Einwandfreies Führungszeugnis
Freundliches und gepflegtes Auftreten
Gute Deutschkenntnisse
Bereitschaft zur Wochenend- und Feiertagsarbeit
Wir bieten:
Moderne Fahrzeuge
Eine herausfordernde Aufgabe, bei der Sie Ihre Selbständigkeit und Ihr Verantwortungsbewusstsein täglich unter Beweis stellen können
Langfristigen Arbeitsplatz in einem sicheren Unternehmen
Kostenfreie Öffi Nutzung am Arbeitsweg
Fahrbegünstigungen
Betriebliche Altersvorsorge
Mindestbruttogehalt pro Monat rund EUR 3.000,00 exkl. Sonderzahlungen
Alternativ bieten wir auch die Ausbildung zum Buslenker (Führerschein D/D95)

Voraussetzungen:
Mindestalter 21 Jahre
Erwünscht - Lenkberechtigung Klasse C bereits vorhanden
Bewerbungen mit Lebenslauf
und Lichtbild schriftlich

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (571)Komputer, programowanie (41)Budowa (737)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (452)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (270)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (611)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (372)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (364)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (268)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)