Informacje o ofercie
Deeltijdse winkelmedewerker bakkerij
InternetJobs Lochristi, Belgia 32 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Handel detaliczny
dla specjalistów: Sprzedawcy za ladą
Opublikowano: 2024-03-26
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-26
Zakończenie publikacji: 2024-10-26
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 90
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Lochristi, Belgia
Kraj: Belgia
Opis

Functieomschrijving
Als winkelmedewerker bakkerij neem je de volgende taken op zich:

- Je rekent correct af aan de kassa
- Je bereidt belegde broodjes en salades voor
- Je zorgt voor een schone en hygiënische werkplaats

Profiel
- Je bent flexibel: weekendwerk, ochtend- of namiddagshifts schrikken jou niet af
- Je bent vriendelijk, klantgericht en punctueel
- Je spreekt perfect Nederlands
- Je zoekt iets voor langere termijn
- Je wenst in een deeltijds regime te werken

Jobgerelateerde competenties
De temperatuur van koelkasten en koelruimtes controleren
Producten naar een afdeling brengen
Producten op rekken of schappen plaatsen
Producten inventariseren
De klant verwelkomen
De wensen vaststellen en adviseren over de producten en diensten
De staat en bewaring van bederfbare producten controleren
Producten die niet meer verkocht kunnen worden uit de rekken halen
De verkoopruimte en de producten in de afdeling onderhouden en schoonmaken
Producten in voorraad verpakken en etiketteren of de verpakking en etikettering controleren
De voorraad opvolgen, tekorten vaststellen
Bestellingen plaatsen
Betalingen ontvangen
Goederen en producten ontvangen
De levering controleren
Aanbod
Wat we jou als winkelmedewerker bakkerij aanbieden:

- Een deeltijdse job van en bent flexibel naar werkuren toe.
- Loon volgens ervaring startend met €12,44,- per uur. Hoe meer ervaring, hoe hoger je loon aangevuld met maaltijdcheques van €5 per gewerkte dag.
- Belangrijk: werk je zaterdag = +25% en werk je op zondag = 50%
Plaats tewerkstelling
9080 LOCHRISTI

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (298)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (41)Budowa (735)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (451)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (608)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (370)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (265)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)