Informacje o ofercie
Montage-Schreiner gesucht
InternetJobs Bottmingen, Bazylea-Okręg, Szwajcaria 29 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Meble, montaż, naprawa
dla specjalistów: Montaż mebli
Opublikowano: 2024-03-28
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Schengen
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-28
Zakończenie publikacji: 2024-09-28
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 94
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Bazylea-Okręg
Opis

Bewirb dich jetzt als Montage-Schreiner. Nur 1x bewerben und wir finden den passenden Job für dich in Bottmingen. Dank unserem Netzwerk mit über 1'000 Firmen und unseren Personalberatern, die persönlich auf dich eingehen, erhöht sich bei Kollabo deine Chance auf die ideale Stelle. Melde dich jetzt kostenlos an.

Deine Aufgaben
Türen, Küchen, Möbel und weiteres montieren
Kundenbetreuung
Arbeit im Betrieb und vor Ort beim Kunden
Sicherstellung der Qualität
Qualifikation
Abgeschlossene Ausbildung als Schreiner EFZ Montage (m/w/d)
Führerschein Klasse B
3-4 Jahre Berufserfahrung
Gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
Chancen
Flexible Arbeitszeiten
Faires Gehalt
Flexibilität hinsichtlich des Einsatzstarts (ab sofort oder nach Absprache)
Urlaubs- und Weihnachtsgeld

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (73)Architektura (15)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (298)Cleaning Service, Czyszczenie (572)Komputer, programowanie (40)Budowa (738)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (378)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (453)Energia, elektryk (218)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (271)Osiągnięcie (30)Logistyka (60)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (615)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (370)Handel detaliczny (303)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (362)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (269)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (57)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)