Informacje o ofercie
Робота для швачки
InternetJobs Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska 12 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł 5000 - miesięcznie
Wakat w polu: Krawcy i szwaczki
dla specjalistów: Szwaczki
Opublikowano: 2024-04-27
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-27
Zakończenie publikacji: 2024-10-27
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 101
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: dolnośląskie
Opis

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. є найбільшим лідером у секторі аутсорсингу в Польщі з 2006 року. Ми підтримуємо підприємців у послугах по підбору, сортуванню та ремонту комплектуючих і готової продукції. Набираємо та навчаємо працівників у кожній сфері промисловості.

Можете нам довіряти - ми завжди намагаємося досягнути як найвищої якості.

На даний момент шукаємо працівників на посаду: Швачка

В SGP чекає на тебе:

- стабільне затруднення,

- робота на одну зміну 6-14,

- робота від понеділка до п"ятниці,

- ставка на годину від 28,50 до 30 злотих брутто,

- бонус за рекондації знайомого до роботи 400 злотих від фірми.

Обов'язки:

- обслуга машин швальних,

- вміння шити в заданому темпі ,

- шиття покриття на пасажерські крісла - шкіри і еко-шкіри.

Очікування щодо кандидата:

- досвід в обслузі швальних машин,

- досвід в шитью промисловим.

У той же час ми хотіли б повідомити вам, що згода є добровільною однак відсутність вашої згоди в першому пункті не дозволить нам використовувати ваші особисті дані в поточному процесі працевлаштування (на посаду, зазначену в темі оголошення).

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (154)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (17)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (289)Cleaning Service, Czyszczenie (557)Komputer, programowanie (36)Budowa (705)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (368)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (428)Energia, elektryk (213)Inżynieria (51)Meble, montaż, naprawa (48)Guwernantki i ogrodnicy (32)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (119)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (23)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (14)Złota rączka (261)Osiągnięcie (29)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (13)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (149)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (98)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (169)Artyści (1)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (17)Produkcja (587)Bezpieczeństwo (19)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (369)Handel detaliczny (302)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (69)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (178)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (358)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (24)Techniki (277)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (52)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (140)