Informacje o ofercie
Sachbearbeiter Einkauf (m/w) 80% - 100%
InternetJobs Weinfelden, Turgowia, Szwajcaria 14 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Dostawa
dla specjalistów: Kierownik zakupów
Opublikowano: 2024-04-28
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-28
Zakończenie publikacji: 2024-10-28
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 39
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Turgowia
Opis

Für unseren Kunden suche wir einen Mitarbeiter im Einkauf mit guten technischen Kenntnissen (m/w). Unser Kunde ist ein global agierendes Unternehmen, das in der metallverarbeitenden Branche tätig ist. Die Produkte und Dienstleistungen des Unternehmens finden Anwendung in verschiedenen Branchen wie der dem Maschinen- und Anlagenbau sowie der chemischen Industrie. Dabei legt das Unternehmen besonderen Wert auf die Qualität seiner Produkte, die Einhaltung von Umweltstandards und eine nachhaltige Geschäftsführung.
Aufgaben
- Beschaffung von Norm- und Fertigungsteilen, technischem Produktionsmaterial und Betriebsmitteln
- Übernahme der Bestellabwicklung, Einholen von Offerten und Überwachung der Liefertermine
- Führen von kleineren Preisverhandlungen
- Prüfen der Qualität von Bestellungen sowie Absprachen mit Lieferanten bei Mängeln
- Prüfen und bestätigen von Rechnungen
Profil
- Abgeschlossene kaufmännische oder technische Berufslehre mit etwa 2 Jahren Erfahrung im Einkauf
- Erfahrung im industriellen Produktionsumfeld ist ein Plus
- Sehr gutes Deutsch und gutes Eglisch (B2)
- Erfahrung mit ERP-Systemen, von Vorteil SAP
- Hohe Motivation und Lernbereitschaft, gute Kommunikationsfähigkeiten und Interesse an der Arbeit in einem internationalen Umfeld
Wissenswertes
- Beteiligung an externen Weiterbildungen
- Flexible Arbeitszeitgestaltung
- Internationales Tätigkeitsfeld
- Garantiertes Hybrid- und Homeoffice-Arbeiten
- Moderner Arbeitsplatz

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (157)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (71)Architektura (18)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (285)Cleaning Service, Czyszczenie (558)Komputer, programowanie (38)Budowa (708)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (375)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (427)Energia, elektryk (216)Inżynieria (53)Meble, montaż, naprawa (46)Guwernantki i ogrodnicy (32)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (118)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (21)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (260)Osiągnięcie (28)Logistyka (58)Zarządzanie budynkiem (13)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (259)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (167)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (17)Produkcja (586)Bezpieczeństwo (19)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (379)Handel detaliczny (301)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (177)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (360)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (66)Nauczyciele, wychowawcy (22)Techniki (283)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (137)