Informacje o ofercie
Maschinenbediener (m/w/d)
InternetJobs Bühl, Badenia-Wirtembergia, Niemcy 37 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Operatorzy
dla specjalistów: Operatorzy maszyn
Opublikowano: 2024-05-16
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-05-16
Zakończenie publikacji: 2024-11-16
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 286
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Für unseren Kunden in 77815 Bühl suchen wir ab sofort mehrere Maschinenbediener (m/w/d) im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung

WIR BIETEN DIR:

Ausgezeichnetes Betriebsklima in einem sympathischen Team

Finanzielle Sicherheit durch einen unbefristeten Arbeitsvertrag

Übertarifliche Bezahlung inkl. Zulagen und stufenweise Erhöhungen

Attraktive "Mitarbeiter-werben-Mitarbeiter"- Prämien bis zu 500 € brutto

Enger Kontakt zum Mitarbeiter (m/w/d) und Kundenunternehmen

Abwechslungsreiche Aufgaben

Du hast gute Chancen für einen langen Einsatz

Wir statten dich mit hochwertiger Arbeitskleidung aus

Du kannst dich auf Urlaubs- und Weihnachtsgeld freuen

DEINE AUFGABEN:

Bedienen und Überwachen von Stanzautomaten

Vorbereiten, Rüsten und Umbau von kompletten Anlagen

Identifizieren und Beseitigen von Störungen

Durchführen von Qualitätskontrollen der hergestellten Teile

Dokumentieren und Erfassen von Daten im betrieblichen System

DEIN PROFIL:

Abgeschlossene Berufsausbildung im Metallbereich ist wünschenswert

Berufserfahrung im Metallbereich

Bereitschaft zur Schichtarbeit

Verantwortungsbewusstsein, Zuverlässigkeit und Teamfähigkeit

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (151)Praca administracyjna (144)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (78)Architektura (18)Automatyczny biznes (342)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (10)Opieka dla starszych emerytów (285)Cleaning Service, Czyszczenie (584)Komputer, programowanie (28)Budowa (787)Konsultowanie (11)Kucharze, piekarze (403)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (418)Energia, elektryk (212)Inżynieria (59)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (42)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (141)Usługi domowe i komunalne (16)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (24)Orzecznictwo (13)Złota rączka (280)Osiągnięcie (35)Logistyka (60)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (82)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (264)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (183)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (10)Produkcja (618)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (370)Handel detaliczny (281)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (13)Bezpieczeństwo (6)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (175)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (359)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (13)Techniki (310)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (50)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (129)