Informacje o ofercie
Chauffeur CE
InternetJobs Doorn, Utrecht, Holandia 23 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Kierowcy
Opublikowano: 2024-05-24
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-05-24
Zakończenie publikacji: 2024-11-24
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 178
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Holandia
Region: Utrecht
Opis

Functieomschrijving
Voor de regio Utrecht zoeken wij een vrachtwagenchauffeur die bereid is de hele week van huis te zijn. Wil jij indrukwekkende ritten maken en deel uitmaken van een hecht familiebedrijf? Dan zijn wij op zoek naar jou! Functieomschrijving Als vrachtwagenchauffeur CE haakarm ben jij verantwoordelijk voor het ophalen van containers met restafval en het afleveren daarvan bij landelijke depots. De planning stuurt dagelijks routes, aanvullingen en wijzigingen door naar jouw boordcomputer. Je werkt van maandag tot en met vrijdagmiddag, waarna je van je weekend kunt genieten! Functievereisten Wij verwachten van jou als vrachtwagenchauffeur CE haakarm

Een geldig CE rijbewijs en code 95
Een goede beheersing van de Nederlandse taal
Bereidheid om in de vrachtwagen te overnachten.
Arbeidsvoorwaarden Als vrachtwagenchauffeur CE haakarm bieden wij jou
Een startsalaris van € 3.068,25 bruto per maand
Toeslagen voor reis en verblijfkosten, overwerk en overnachten netto bovenop je salaris
Doorgroeimogelijkheden en interne opleidingen
Een vast contract bij goed functioneren
Reiskostenvergoeding.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (146)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (79)Architektura (16)Automatyczny biznes (339)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (11)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (575)Komputer, programowanie (29)Budowa (763)Konsultowanie (12)Kucharze, piekarze (399)Kultura (1)Design (32)Kierowcy (422)Energia, elektryk (218)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (45)Guwernantki i ogrodnicy (41)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (138)Usługi domowe i komunalne (17)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (24)Orzecznictwo (13)Złota rączka (273)Osiągnięcie (33)Logistyka (66)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (84)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (261)Różne (162)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (94)Jednorazowa praca (4)Operatorzy (186)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (31)Dostawa (10)Produkcja (596)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (378)Handel detaliczny (276)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (6)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (0)SPA, salony piękności (175)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (13)Techniki (305)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (49)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (130)