Informacje o ofercie
Fachkraft Lagerlogistik (m/w/d) Nowe

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Logistyka
dla specjalistów: Logistyka towarowa
Opublikowano: 2024-06-15
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-15
Zakończenie publikacji: 2024-12-15
Wolne wakaty: 3
Liczba wyświetleń: 67
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Australia
Region: Salzburg
Opis

FACHKRAFT LAGERLOGISTIK Teilzeit / Vollzeit (m/w/d)
ÜBER UNS:
Kindermaxx ist ein stark wachsendes E-Commerce-Unternehmen in 3 Ländern. Seit 2012 zählen wir zu den größten Anbietern im Bereich Baby- und Kleinkind-Bedarf. Wir stellen uns täglich der Herausforderung, den Einkauf zu einem erstklassigen Erlebnis für unsere Kunden zu machen. Unser Erfolgsge­Mheimnis ist unser hoch motiviertes und sympathisches Team, dass mit Kreativität und Kompetenz gerne auch unkonventionelle Wege geht.

DEINE AUFGABEN BEI UNS:
Annahme von Gütern und Prüfung der Begleitpapiere
Verbuchen der Waren in unserem Warenwirtschaftssystem
Bestandskontrollen und Maßnahmen der Bestandspflege
Kommissionierung, Verpacken und Versenden der Ware
Jährliche Inventur
Manuelle Retouren Bearbeitung
WAS WIR VON DIR ERWARTEN:
Abgeschlossene Fachausbildung oder eine vergleichbare Qualifikation
Erfahrungen im Bereich Logistik
Erste Erfahrung mit Warenwirtschaftssystemen
Äußerst sorgfältige, eigenverantwortliche und teamorientierte Arbeitsweise
WAS ERWARTET DICH:
wicklungsmöglichkeiten in einem stark wachsenden Unternehmen
Kompetente und motivierte Kollegen
Flache Hierarchien

Der Kollektivvertrag Mindestbruttogehalt beträgt EUR 31.000. Über das tatsächliche Gehalt sprechen wir gerne persönlich mit dir.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (151)Praca administracyjna (144)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (76)Architektura (16)Automatyczny biznes (341)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (11)Opieka dla starszych emerytów (287)Cleaning Service, Czyszczenie (583)Komputer, programowanie (31)Budowa (771)Konsultowanie (12)Kucharze, piekarze (398)Kultura (1)Design (32)Kierowcy (427)Energia, elektryk (215)Inżynieria (58)Meble, montaż, naprawa (45)Guwernantki i ogrodnicy (41)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (138)Usługi domowe i komunalne (17)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (24)Orzecznictwo (13)Złota rączka (280)Osiągnięcie (34)Logistyka (65)Zarządzanie budynkiem (8)Zarządzanie (85)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (262)Różne (162)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (96)Jednorazowa praca (4)Operatorzy (190)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (30)Dostawa (10)Produkcja (606)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (378)Handel detaliczny (281)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (6)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (0)SPA, salony piękności (172)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (362)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (14)Techniki (309)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (50)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (128)