Informacje o ofercie
Progettista meccanico
InternetJobs Foligno, Umbria, Włochy 8 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Inżynieria
dla specjalistów: Technologia inżynieryjna
Opublikowano: 2024-06-16
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 3 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-16
Zakończenie publikacji: 2024-12-16
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 66
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Włochy
Region: Umbria
Opis

Ricerchiamo per importante azienda Metalmeccanica con sede nella prima periferia di Foligno un/una Progettista Meccanico.

La figura dovrà essere in grado di operare all’interno del processo di sviluppo, dovrà applicare le più tecniche di progettazione del prodotto, disegnare in 2D e 3D, analizzare la fattibilità, pianificare il progetto, collaborare e/o gestire team di prodotto.

Il candidato si occuperà di:

Gestione dei disegni esistenti con eventuali revisioni e manutenzione degli stessi
Disegnare e progettare parti e componenti dei macchinari in produzione
Sviluppo prodotti con nuove soluzioni, accessori e applicazioni di attrezzature
Gestione materiali per le lavorazioni
Contatti con fornitori per le lavorazioni a disegno e loro particolarità
Codifica e realizzazione distinte base dei nuovi prodotti
Collaborazione con l’addetto prototipi e alle macchine utensili per le attività connesse

Si richiede:

Competenze nel disegno meccanico industriale con utilizzo dei software di disegno 2D – 3D, preferibilmente Autocad 3D – Pro/E – SolidWorks

Tecniche di progettazione per trasformare i requisiti in specifica tecnica

Tecniche di produzione della distinta base e istruzioni di lavorazione

Preferibilmente buona conoscenza della lingua Inglese

Diploma di Perito meccanico e/o Laurea in Ingegneria Meccanica

Si offre contratto a tempo indeterminato con RAL commisurata all’esperienza del candidatoa

Luogo di lavoro: Foligno (PG)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (151)Praca administracyjna (144)Agenci, kurierzy (83)Rolnictwo (78)Architektura (18)Automatyczny biznes (343)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (10)Opieka dla starszych emerytów (284)Cleaning Service, Czyszczenie (589)Komputer, programowanie (28)Budowa (791)Konsultowanie (11)Kucharze, piekarze (402)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (422)Energia, elektryk (211)Inżynieria (59)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (43)Fryzjerzy i wizażyści (80)Hotel biznesowy (142)Usługi domowe i komunalne (16)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (24)Orzecznictwo (13)Złota rączka (280)Osiągnięcie (34)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (82)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (262)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (96)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (185)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (10)Produkcja (623)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (369)Handel detaliczny (279)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (13)Bezpieczeństwo (6)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (176)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (13)Techniki (313)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (50)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (133)