Informacje o ofercie
Audio-/Video Techniker, Medientechniker, Elektromonteur (m/w/d) Nowe
InternetJobs Engerwitzdorf, Górna Austria, Austria 5 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Techniki
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2024-06-23
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-23
Zakończenie publikacji: 2024-12-23
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 59
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Austria
Region: Górna Austria
Opis

Zur Verstärkung unseres jungen, motivierten Teams suchen wir eine/n qualifizierte/n und engagierte/n

Audio-/Video Techniker, Medientechniker, Elektromonteur (m/w/d)
Vollzeit (38,5h)
Ihr Aufgabengebiet:
Verkabelung und Montage von Audio-Video/Medientechnik Anlagen im Firmen und Hochschulbereich (Displays, Beamer, Lautsprecher, Videkonferenzsysteme, Umschalter, Racks, usw.)
Servicierung von Audio-Video-Anlagen
Sie verfügen über:
Freude am Umgang mit Kunden, Motivation, Teamfähigkeit, Verantwortungsbewusstsein und Zuverlässigkeit
Technische Ausbildung (Fachhochschule/HTL für Medientechnik, abgeschlossene Lehre als Elektro- oder Netzwerktechniker) und ein freundliches Auftreten
Gute Computer (MS Office) und Netzwerk Kenntnisse
Bereitschaft zur kontinuierlichen persönlichen und fachlichen Weiterbildung
Führerschein Klasse B
Abgeschlossenen Präsenzdienst
Wir bieten:
Abwechslungsreicher und herausfordernder Tätigkeitsbereich
Sehr gutes Arbeitsklima in einem jungen, motivierten Team
Umfassende Einschulung zu unseren Produkten und zum Thema Medientechnik
Laptop, Mobiltelefon sowie gut ausgestattetes Firmenfahrzeug
4-Tage Woche (Montag-Donnerstag) möglich
Attraktives Gehalt ab 42.000,- Brutto jährlich sowie zusätzliche Zulagen. Überzahlung je nach Qualifikation und Erfahrung.
Fügen Sie Ihrer Bewerbung bitte einen Lebenslauf und ein aussagekräftiges Motivationsschreiben bei.

www.gendo.at

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (144)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (78)Architektura (18)Automatyczny biznes (345)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (9)Opieka dla starszych emerytów (284)Cleaning Service, Czyszczenie (588)Komputer, programowanie (25)Budowa (786)Konsultowanie (11)Kucharze, piekarze (407)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (426)Energia, elektryk (207)Inżynieria (59)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (44)Fryzjerzy i wizażyści (80)Hotel biznesowy (145)Usługi domowe i komunalne (16)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (13)Złota rączka (278)Osiągnięcie (34)Logistyka (64)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (81)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (258)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (96)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (184)Artyści (2)Policja, armia (1)Drukowanie (9)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (9)Produkcja (629)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (367)Handel detaliczny (278)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (14)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (88)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (358)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (64)Nauczyciele, wychowawcy (12)Techniki (311)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (50)Tłumacze, lingwiści (6)Praca w domu (131)