Informacje o ofercie
Zatrudnimy kierowców kat.C oraz CE
InternetJobs Łobez, zachodniopomorskie, Polska 44 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł 5500 - 9000 miesięcznie
Wakat w polu: Kierowcy
Opublikowano: 2024-07-25
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-07-25
Zakończenie publikacji: 2025-01-25
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 786
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Opis

Euro Finannce Sp z o.o jest polską firmą logistyczną posiadającą kilkanaście oddziałów w całym kraju. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kierowców z Łobza jak i bliskich okolic z kat. C oraz CE do dystrybucji Dino oddział w Łobzie .

Kontakt tylko telefonicznie od 08,00 do 15,00 tel 88*****08

Wymagania

mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

prawo jazdy kat C oraz C+E

aktualne badania lekarskie i psychologiczne

świadectwo kwalifikacji zawodowej

dyspozycyjność

umiejętność pracy w zespole

sumienność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków

Prowadzenie pojazdów ciężarowych solo oraz zestawów

Dostarczanie towaru do marketów DINO znajdujących się w promieniu 180km od bazy zgodnie ze zleceniami,

Rozładunek przewożonego towaru wózkiem elektrycznym

Dbałość o powierzone mienie

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i posiadanych kwalifikacji od 5500 na ręke netto - płatne terminowo i w całości na konto

Każdorazowo codzienne powroty do domu - start i koniec pracy w Łobzie

możliwość przyuczenia do zawodu dla kierowców bez doświadczenia

pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

możliwość skorzystania z oferty ubezpieczeniowej firmowego brokera w zakresie ubezpieczenia OC, AC samochodu, nieruchomości, turystyczne, NNW, itp.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (100)Praca administracyjna (106)Agenci, kurierzy (63)Rolnictwo (69)Architektura (17)Automatyczny biznes (322)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (3)Opieka dla starszych emerytów (290)Cleaning Service, Czyszczenie (501)Komputer, programowanie (20)Budowa (894)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (388)Kultura (1)Design (25)Kierowcy (370)Energia, elektryk (180)Inżynieria (63)Meble, montaż, naprawa (49)Guwernantki i ogrodnicy (42)Fryzjerzy i wizażyści (66)Hotel biznesowy (106)Usługi domowe i komunalne (12)Zarządzanie zasobami ludzkimi (8)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (19)Orzecznictwo (5)Złota rączka (288)Osiągnięcie (36)Logistyka (69)Zarządzanie budynkiem (6)Zarządzanie (59)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (205)Różne (148)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (117)Jednorazowa praca (2)Operatorzy (154)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (5)Reklama, marketing, PR (20)Dostawa (10)Produkcja (591)Bezpieczeństwo (7)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (34)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (338)Handel detaliczny (227)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (4)Centra usług (84)Przemysł rozrywkowy (18)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (182)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (325)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (55)Nauczyciele, wychowawcy (6)Techniki (281)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (10)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (36)Tłumacze, lingwiści (5)Praca w domu (141)