Informacje o ofercie
Ślusarz, 22€/godz, Schlosser (m/w/d)

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów: Pracownicy produkcji
Opublikowano: 2024-08-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-08-04
Zakończenie publikacji: 2025-02-04
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 435
Następne kroki: Skontaktuj się ze mną przez WhatsApp, Viber, Skype

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Twoje obowiazki:
- montaż konstrukcji stalowych
- naprawa maszyn i urządzeń
- obsluga maszyn do obróbki metalu

Twoje kwalifikacje:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- wykształcenie w zawodzie ślusarz-mechanik
- znajomość rysunku technicznego
- Prawo jazdy oraz samochód

Twoje korzyści jako naszego pracownika:
- Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
- W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki / stawki ponadtaryfowe
- Zrozumiałe i terminowe rozliczanie płac oraz cotygodniowe wypłaty zaliczek
- Atrakcyjne premie i dodatki
- Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedzielne i świąteczne zgodnie z taryfami IGZ / DGB
- Wysokie diety i rozliczanie czasu podróży / dopłaty do dojazdu na miejsce zlecenia
- Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne
- Bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym zleceniom u jednego klienta
- Organizacja zakwaterowania w pokoju jednoosobowym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy
- Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym
- Pomoc w uznawaniu dyplomów zagranicznych
- Markowy sprzęt ochronny i odzież robocza

Aplikacja przez WhatsApp

Ihre Aufgaben:
- Montagearbeiten von Bauteilen und Baugruppen sowie kompletter Endprodukte
- Reparaturen von Maschinen und Geräten
- Bedienung von sämtlichen Elektrowerkzeugen und Maschinen für Metallbearbeitung

Gern gesehen ist:
- Teamfähigkeit als auch Selbstständiges Arbeiten
- Belastbarkeit, Zuverlässigkeit und handwerkliches Geschick
- Schweißerschein von Vorteil
- Ausbildung zum Rohrschlosser (m/w/d), Industriemechaniker (m/w/d), Metallbauer (m/w/d) oder mehrjährige Erfahrung in diesen Berufen
- Gute Deutschkenntnisse

Das dürfen Sie erwarten:
- Individuelle Karriereberatung und Stellenvermittlung
- Sichere Zukunft durch unbefristete Arbeitsverträge
- Faire Bezahlung gemäß IGZ/DGB Tarifvertrag
- Bis zu 30 Tage bezahlter Urlaub im Jahr
- Extras wie Urlaubs- und Weihnachtsgeld
- Kostenlose Weiterbildungsmaßnahmen
- Kostenlose Arbeitskleidung und Schutzausrüstung
- Planungssicherheit durch langfristige Kundeneinsätze
- Attraktive übertarifliche Zulagen und Zuschläge
- Flexible Arbeitszeitkonten
- Top Auslöseregelungen und Reisekostenbeteiligung (im überregionalen Bereich)
- Unterkunftssuche in unmittelbarer Nähe des Einsatzortes (im überregionalen Bereich)
- Zuverlässige und pünktliche Lohnzahlung
- Persönliche Betreuung und regelmäßige Mitarbeitergespräche
- Mitarbeiterangebote (Corporate Benefits)

Bewerbung per WhatsApp

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (98)Praca administracyjna (113)Agenci, kurierzy (66)Rolnictwo (73)Architektura (15)Automatyczny biznes (334)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (312)Cleaning Service, Czyszczenie (541)Komputer, programowanie (22)Budowa (944)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (403)Kultura (1)Design (26)Kierowcy (390)Energia, elektryk (187)Inżynieria (66)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (40)Fryzjerzy i wizażyści (66)Hotel biznesowy (109)Usługi domowe i komunalne (12)Zarządzanie zasobami ludzkimi (8)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (17)Orzecznictwo (5)Złota rączka (302)Osiągnięcie (38)Logistyka (71)Zarządzanie budynkiem (6)Zarządzanie (60)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (215)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (126)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (160)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (6)Reklama, marketing, PR (20)Dostawa (10)Produkcja (642)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (36)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (353)Handel detaliczny (235)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (3)Centra usług (89)Przemysł rozrywkowy (19)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (189)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (355)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (59)Nauczyciele, wychowawcy (6)Techniki (296)Komunikacja i telekomunikacja (35)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (35)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (151)