Informacje o ofercie
Инструктор по фитнесу
InternetJobs Baku, Azerbejdżan 47 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ 1500 - miesięcznie
dla specjalistów: Kluby fitness
Opublikowano: 2024-09-01
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 3 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza:
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-09-01
Zakończenie publikacji: 2025-03-02
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 195
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Baku, Azerbejdżan
Kraj: Azerbejdżan
Opis

Требуется инструктор по фитнесу с опытом работы от 3 лет, для частной резиденции.
Обязанности:
· Проведение индивидуальных занятий по разным направлениям фитнеса (воркаут, стретчинг, кроссфит и тд)
Требования
· Готовность к переезду;
· Хороший уровень личной практики фитнеса;
· Опыт проведения групповых и индивидуальных занятий от 3 лет;
· Знание методики построения уроков, принципов работы и этики общения с клиентами;
· Харизматичность, общительность, внимательность к людям, желание развиваться и повышать свой профессиональный уровень;
· Умение работать в команде.
· Владение русским языком
Условия:
· Заключение официального трудового контракта
· Ознакомление заранее с местом работы по видеосвязи, а также со всеми условиями
· Проживание на территории резиденции расположенная в Баку,Азербайджане;
· Выезд в выходные, во время отпуска;
· Зарплата от 1500 USD, для начала;
· Обеспечение комфортабельных условий проживания и питания.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (106)Praca administracyjna (112)Agenci, kurierzy (71)Rolnictwo (76)Architektura (14)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (6)Opieka dla starszych emerytów (307)Cleaning Service, Czyszczenie (576)Komputer, programowanie (23)Budowa (1009)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (406)Kultura (0)Design (27)Kierowcy (413)Energia, elektryk (193)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (67)Guwernantki i ogrodnicy (37)Fryzjerzy i wizażyści (66)Hotel biznesowy (123)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (6)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (16)Orzecznictwo (5)Złota rączka (313)Osiągnięcie (35)Logistyka (73)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (69)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (211)Różne (139)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (129)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (163)Artyści (6)Policja, armia (2)Drukowanie (5)Reklama, marketing, PR (13)Dostawa (10)Produkcja (725)Bezpieczeństwo (10)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (37)Naprawa sprzętu (7)Restauracja biznesowa (354)Handel detaliczny (262)Nauka i edukacja (12)Sekretariat (11)Bezpieczeństwo (3)Centra usług (109)Przemysł rozrywkowy (20)Śpiewacy i muzycy (5)SPA, salony piękności (205)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (394)Praca dla studentów (3)Krawcy i szwaczki (62)Nauczyciele, wychowawcy (10)Techniki (316)Komunikacja i telekomunikacja (38)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (172)