Informacje o ofercie
Sachbearbeiter/in für die Auftragsabwicklung Nowe
InternetJobs Kuchl, Salzburg, Austria Dzisiaj

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Praca administracyjna
dla specjalistów: Sekretarze
Opublikowano: 2024-09-27
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-09-27
Zakończenie publikacji: 2025-03-27
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 32
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Austria
Region: Salzburg
Opis

Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir für unseren Standort in Kuchl und Henndorf einen/eine

Sachbearbeiter/in für die Auftragsabwicklung
Ihre Aufgaben:
Einteilung und Verwaltung unseres modernen Fuhrparks
Termin- und bedarfsgerechte Koordination der Ressourcen
Überwachung von Liefermengen und -terminen
Auftragsannahme von Dienstleistungen (telefonisch oder per E-Mail)
Verwiegung von Anlieferungen und Abholungen am Standort Kuchl
Ansprechpartner für Neu- und Stammkunden
Wir bieten Ihnen:
Ein tolles familiäres Betriebsklima
Möglichkeiten zur Aus- und Weiterbildung
Abwechslungsreiches Aufgabengebiet
Ganzjahresanstellung in einer krisensicheren Branche
Bezahlung über KV
Ausreichende Einschulungsphase in unsere Betriebsprogramme
Unsere Anforderrungen:
Selbstständiges, strategisches Denken und Handeln
Organisationsgeschick, Verhandlungsstärke und Teamfähigkeit
Gute MS-Office-Kenntnisse;
Sehr gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
Gute Umgangsformen

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (101)Praca administracyjna (115)Agenci, kurierzy (72)Rolnictwo (74)Architektura (14)Automatyczny biznes (344)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (314)Cleaning Service, Czyszczenie (566)Komputer, programowanie (24)Budowa (982)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (412)Kultura (1)Design (28)Kierowcy (405)Energia, elektryk (191)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (59)Guwernantki i ogrodnicy (42)Fryzjerzy i wizażyści (64)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (8)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (18)Orzecznictwo (5)Złota rączka (320)Osiągnięcie (39)Logistyka (72)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (64)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (219)Różne (149)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (131)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (165)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (6)Reklama, marketing, PR (20)Dostawa (10)Produkcja (682)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (363)Handel detaliczny (246)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (2)Centra usług (98)Przemysł rozrywkowy (21)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (191)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (380)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (61)Nauczyciele, wychowawcy (7)Techniki (314)Komunikacja i telekomunikacja (36)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (158)