Informacje o ofercie
Beikoch (m/w/d) Nowe
InternetJobs Templin, Brandenburgia, Niemcy Dzisiaj

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Kucharze, piekarze
dla specjalistów: Restauracja biznesowa
Opublikowano: 2024-10-01
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-10-01
Zakończenie publikacji: 2025-04-01
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 38
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Brandenburgia
Opis

Wir legen großen Wert auf eine langfristige Partnerschaft und suchen ab 01.11.2024 zur Verstärkung unseres Catering-Teams in Templin einen Koch (m/w/d) für eine Teilzeitstelle( 20-30) Stunden/ Woche.

Das können Sie von uns erwarten:
• Einen zukunftssicheren Arbeitsvertrag
• Eine verantwortungsvolle und abwechslungsreiche Tätigkeit im operativen Einsatz
• Faire Lohn- und Arbeitsbedingungen
• geregelte Arbeitszeiten lt. Dienstplan
• Ein tolles und motiviertes Team
• Eine fachgerechte Einarbeitung mit Entwicklungsmöglichkeiten

Ihre Aufgaben:
• Sie stellen die täglichen Küchenabläufe sicher (Vor- und Nacharbeit, Herstellung der Speisen)
• Sie kontrollieren und überwachen die Warenwirtschaft
• Sie pflegen den Kundenkontakt
• Sie richten Speisen an und gestalten die Menüplanung
• Sie halten sich an die Hygiene-, Reinigungs- und Abstandsvorschriften sowie gültige Hygienekonzepte

Beginn: 1.11.2024
Einsatzzeit:
Montag – Sonntag nach Absprache

Ihr Profil:
• Sie haben eine abgeschlossene oder vergleichbare Ausbildung zum Koch
• Sie sind erfahren in der Gemeinschaftsverpflegung
• Sie besitzen einen gültigen Gesundheitspass
• Sie zeigen Bereitschaft auch am Wochenende zu arbeiten
• Sie sind körperlich fit
• Sie kennzeichnet ein freundliches Auftreten, sind gewissenhaft und zuverlässig

Wir freuen uns auf Sie!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (104)Praca administracyjna (115)Agenci, kurierzy (71)Rolnictwo (76)Architektura (14)Automatyczny biznes (342)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (314)Cleaning Service, Czyszczenie (576)Komputer, programowanie (25)Budowa (996)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (417)Kultura (1)Design (29)Kierowcy (411)Energia, elektryk (195)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (64)Guwernantki i ogrodnicy (40)Fryzjerzy i wizażyści (65)Hotel biznesowy (116)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (7)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (18)Orzecznictwo (5)Złota rączka (321)Osiągnięcie (39)Logistyka (72)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (64)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (216)Różne (148)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (128)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (167)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (5)Reklama, marketing, PR (15)Dostawa (9)Produkcja (709)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (7)Restauracja biznesowa (361)Handel detaliczny (253)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (2)Centra usług (101)Przemysł rozrywkowy (21)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (194)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (378)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (66)Nauczyciele, wychowawcy (9)Techniki (318)Komunikacja i telekomunikacja (36)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (38)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (163)