Informacje o ofercie
Ищем операторов на склад Nowe

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - na godzinę
Wakat w polu: Magazynowanie
dla specjalistów: Pracownik pakujący
Opublikowano: 2024-10-08
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-10-08
Zakończenie publikacji: 2025-04-08
Wolne wakaty: 6
Liczba wyświetleń: 31
Następne kroki: Skontaktuj się ze mną przez WhatsApp, Viber, Skype

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Słowacja
Region: Kraj żyliński
Opis

Словакия, Teplička nad Váhom (Žilina), предприятие Glovis Slovakia
Документы: odidenec
Ищем операторов на склад
Мужчины до 55 лет с минимальным знанием словацкого языка
ставка 1080€ (brutto)+ бонусы
Бонусы и доплаты
✅талоны на питание за каждую отработанную смену – 6,23€
На утренних и пообедних сменах есть возможность питаться в столовой.
✅доплата за ночные смены – 2,15€ (брутто)/ час
✅доплата за пообедние смены - 0,40€ (brutto)/ час
✅доплата за работу в субботу 50% / воскресенье 100%
✅13 и 14 заработная плата в размере от 75 до 110% от ставки.
✅квартальный бонус за производительность -250€ (brutto)
✅ инфляционные бонусы до 800€ (brutto)
обеспечивается довоз автобусами Киа до предппиятия и в обратном направлении на все смены (70% стоимости проезда оплачивает работодатель).
Предоставляем компенсацию на проживание в размере 60€ / месяц. В случае необходимости можем обеспечить проживанием. Стоимость проживания - от 100€ / месяц в зависимости от общежития.
Работа в три смены по 8 часов с понедельника по пятницу.
Иногда бывают рабочие выходные
Обязанности:
✔️Подача тележки на линию
✔️Регулярное снятие пустой транспортной единицы с линии
✔️Разгрузка и распаковка поступающего и исходящего материала
✔️Регистрация материала в информационной системе
✔️Прямая поставка деталей на линию

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (105)Praca administracyjna (114)Agenci, kurierzy (75)Rolnictwo (76)Architektura (15)Automatyczny biznes (338)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (309)Cleaning Service, Czyszczenie (573)Komputer, programowanie (25)Budowa (1010)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (418)Kultura (0)Design (26)Kierowcy (420)Energia, elektryk (194)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (64)Guwernantki i ogrodnicy (37)Fryzjerzy i wizażyści (67)Hotel biznesowy (122)Usługi domowe i komunalne (14)Zarządzanie zasobami ludzkimi (7)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (19)Orzecznictwo (6)Złota rączka (319)Osiągnięcie (37)Logistyka (73)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (67)Media: prasa, radio, telewizja (2)Medycyna i farmaceutyka (214)Różne (143)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (127)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (168)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (5)Reklama, marketing, PR (13)Dostawa (9)Produkcja (723)Bezpieczeństwo (10)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (7)Restauracja biznesowa (368)Handel detaliczny (256)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (9)Bezpieczeństwo (2)Centra usług (102)Przemysł rozrywkowy (23)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (199)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (392)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (61)Nauczyciele, wychowawcy (11)Techniki (318)Komunikacja i telekomunikacja (39)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (170)