Informacje o ofercie
Продавец-консультант Nowe
InternetJobs Dubaj, Emiraty Arabskie Dzisiaj

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: Dhs po uzgodnieniu - na godzinę
Wakat w polu: Handel detaliczny
dla specjalistów: Konsultanci sprzedawcy
Opublikowano: 2024-10-09
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Schengen
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-10-09
Zakończenie publikacji: 2025-04-09
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 35
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Продавец-консультант в брендовый магазин одежды

Описание компании: Мы – успешная сеть магазинов брендовой одежды, известный своим качеством и стилем. Наши магазины предлагают клиентам уникальные коллекции и высокий уровень обслуживания. В связи с расширением, мы ищем энергичного и коммуникабельного продавца-консультанта со свободным владением английским языком.

Обязанности:
- Консультирование клиентов по ассортименту магазина;
- Помощь в подборе одежды и аксессуаров;
- Обеспечение высокого уровня обслуживания клиентов;
- Поддержание порядка и презентабельного вида торгового зала;
- Работа с кассой и ведение отчетности по продажам.

Требования:
- Свободное владение английским языком.
- Опыт работы в розничной торговле, предпочтительно в сфере моды;
- Отличные коммуникативные навыки и умение работать с клиентами;
- Ответственность, аккуратность и внимательность к деталям;
- Умение работать в команде и стремление к достижению высоких результатов.

Мы предлагаем:
- Конкурентоспособную заработную плату;
- Дружный и профессиональный коллектив.

Если вы хотите стать частью нашей команды и внести свой вклад в развитие нашего магазина, отправьте свое резюме и сопроводительное письмо на электронную почту

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (105)Praca administracyjna (115)Agenci, kurierzy (75)Rolnictwo (76)Architektura (15)Automatyczny biznes (338)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (312)Cleaning Service, Czyszczenie (576)Komputer, programowanie (25)Budowa (1015)Konsultowanie (7)Kucharze, piekarze (418)Kultura (0)Design (26)Kierowcy (422)Energia, elektryk (194)Inżynieria (67)Meble, montaż, naprawa (64)Guwernantki i ogrodnicy (37)Fryzjerzy i wizażyści (66)Hotel biznesowy (123)Usługi domowe i komunalne (14)Zarządzanie zasobami ludzkimi (7)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (18)Orzecznictwo (6)Złota rączka (318)Osiągnięcie (37)Logistyka (73)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (66)Media: prasa, radio, telewizja (2)Medycyna i farmaceutyka (213)Różne (143)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (128)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (168)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (5)Reklama, marketing, PR (13)Dostawa (9)Produkcja (723)Bezpieczeństwo (10)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (7)Restauracja biznesowa (369)Handel detaliczny (257)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (9)Bezpieczeństwo (3)Centra usług (103)Przemysł rozrywkowy (22)Śpiewacy i muzycy (5)SPA, salony piękności (201)Wychowanie fizyczne i sport (9)Magazynowanie (397)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (61)Nauczyciele, wychowawcy (11)Techniki (320)Komunikacja i telekomunikacja (39)Turystyka i wycieczki (14)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (174)