Informacje o ofercie
Kozmetičarka m/ž Nowe
InternetJobs Rogaška Slatina, Słowenia Dzisiaj

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: SPA, salony piękności
dla specjalistów: Kosmetolodzy
Opublikowano: 2024-10-28
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-10-28
Zakończenie publikacji: 2025-04-28
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 58
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Słowenia
Opis

Kozmetika Afrodita d.o.o. Rogaška Slatina
IŠČEMO KOZMETIČARKO (m / ž) – PRIDRUŽITE SE NAŠI EKIPI!

Ste navdušeni nad svetom lepote in si želite vsak dan ustvarjati čudovite rezultate na obrazu in telesu zadovoljnih strank? Imate strast do dela z ljudmi, obvladate kozmetične tehnike in vas nasmeh na obrazu stranke navdihuje? Potem vas vabimo, da postanete del naše ekipe!

KDO SMO?

Smo KOZMETIKA AFRODITA priznano SLOVENSKO kozmetično podjetje, sodoben kozmetični center, kjer se strast do lepote prepleta s profesionalnostjo. Naše poslanstvo je razvajati stranke z vrhunsko nego, izdelki in osebnim pristopom. Sedaj iščemo prav vas – srčno in predano kozmetičarko, ki bo z nami soustvarjala zgodbo uspeha!

Opis delovnega mesta
Izvajanje raznovrstnih kozmetičnih tretmajev – nege obraza in telesa ter depilacije.
Svetovanje strankam glede ustrezne nege in izbire izdelkov, ki jim bodo najbolje ustrezali.
Skrb, da se vsaka stranka počuti izjemno in se z veseljem vrača.
Uporabo najnovejših profesionalnih kozmetičnih izdelkov in tehnik, s katerimi boste dosegali najboljše rezultate.
Skrb za urejenost in prijetno vzdušje v salonu, kjer bo vsaka stranka deležna popolne sprostitve.
Pričakujemo
Zaključeno ustrezno izobrazbo na področju kozmetike.
Strast do lepote ter prijazen in profesionalen odnos do strank.
Izkušnje minimalno 2 leti na podobnem delovnem mestu.
Fleksibilnost, pozitivno energijo in sposobnost timskega dela.
Željo po stalnem izpopolnjevanju in spremljanju novosti v kozmetični industriji.
Znanje tujih jezikov (prednost pri delu s tujimi strankami).
Ponujamo
Možnost dela v dinamični ekipi, kjer cenimo kreativnost in inovativnost.
Redno plačilo, polni delovni čas.
Strokovna izobraževanja – vlagamo v vaše znanje in razvoj.
Prijetno in urejeno delovno okolje, kjer boste lahko vsak dan z veseljem ustvarjali.
Uravnotežen delovni čas, ki omogoča ravnovesje med delom in prostim časom.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (102)Praca administracyjna (115)Agenci, kurierzy (65)Rolnictwo (70)Architektura (12)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (6)Opieka dla starszych emerytów (296)Cleaning Service, Czyszczenie (566)Komputer, programowanie (21)Budowa (979)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (396)Kultura (0)Design (27)Kierowcy (402)Energia, elektryk (189)Inżynieria (67)Meble, montaż, naprawa (66)Guwernantki i ogrodnicy (35)Fryzjerzy i wizażyści (62)Hotel biznesowy (121)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (6)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (16)Orzecznictwo (5)Złota rączka (298)Osiągnięcie (35)Logistyka (72)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (64)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (205)Różne (135)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (128)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (158)Artyści (6)Policja, armia (2)Drukowanie (4)Reklama, marketing, PR (13)Dostawa (9)Produkcja (709)Bezpieczeństwo (7)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (34)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (344)Handel detaliczny (246)Nauka i edukacja (12)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (3)Centra usług (108)Przemysł rozrywkowy (19)Śpiewacy i muzycy (5)SPA, salony piękności (202)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (384)Praca dla studentów (3)Krawcy i szwaczki (58)Nauczyciele, wychowawcy (10)Techniki (308)Komunikacja i telekomunikacja (37)Turystyka i wycieczki (14)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (3)Praca w domu (174)