Informações sobre o trabalho
Konstruktor form wtryskowych i rozdmuchowych / Constructor of injection and blow molds
ROSINSKI PACKAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko-Biała, Voivodia da Silésia, Polônia 406 Dias atrás

Visao geral
Tipo de emprego:: Tempo integral
Duração: 3 lata
Salário da Vaga : $ por acordo - por mês
Vaga do campo: Produção
para profissionais: Trabalhadores em Produção
Postado: 2023-03-23
CEP: 43-382
Requisitos
Educação mínima: Ensino médio
Experiência mínima: Sem experiência
Sexo: Masculino
Idade: A partir de - Para
Visto de trabalho:
Status da vaga
Iniciar publicação: 2023-03-23
Parar publicação: 2023-09-19
Lugares livres: 2
Número de visitas: 268
Próximas etapas: Envie-me Currículo

Os contatos do empregador estão disponíveis apenas para usuários autorizados: Entrar & Cadastrar

País: Polônia
Descrição

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Zakres obowiązków:

  •  Projektowanie elementów rozdmuchowych,
  •  Projektowanie elementów wtryskowych,
  •  Konstrukcja form wtryskowych,
  •  Konstrukcja form rozdmuchowych,
  •  Wykonywanie modyfikacji istniejących narzędzi.

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika/ budowa maszyn i pokrewne),
  •  Umiejętność analitycznego myślenia,
  •  Dobra intuicja inżynierska,
  •  Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  •  Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  •  Zaangażowanie i sumienność.

Mile widziane:

  •  Znajomość programów SolidWorks i/lub NX,
  •  Znajomość konstrukcji form wtryskowych i rozdmuchowych,
  •  Znajomość podstawowych procesów obróbki ubytkowej,
  •  Znajomość mechaniki i wytrzymałości materiałów.

Oferujemy:

  •  Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  Dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim,
  •  Możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji,
  •  Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki     mikołajkowe dla dzieci i inne),
  •  Ubezpieczenie grupowe,
  •  Prywatną opiekę medyczną.

 Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125".

Empregos por cidade Ordenar por

Empregos por Região Ordenar por

Vagas por Especialidades
Contabilidade, finanças e auditoria (149)Atividades Administrativas (156)Agentes, correios (79)Agricultura (71)Arquitetura (16)Auto, transporte, caminhões (325)Bancos (12)Cuidados de aposentadoria (296)Serviços de limpeza (568)Calculadora, Programação (38)Construção (732)Consulta (16)Cozinha (374)Cultura (1)Design (36)Motoristas (445)Energía, electricistas (217)Engenharia (57)Móveis, instalação, reparação (50)Governadores e jardins (30)Estilistas e maquiadores (85)Hotéis (114)Serviços Comunitários (24)Recursos humanos (24)Seguro (7)Informar tecnologias baseadas na Internet (31)Jurisprudência (14)Artesãos (267)Paisagismo (31)Logistica (62)Manutenção de edifícios (15)Gestão (120)Mídia: imprensa, rádio, TV (1)Medicina e Farmácia (256)Variado (155)Educação, puericultura (100)Trabalhe em um tempo (6)Operadores (174)Pintor (2)Polícia, Exército (3)Imprimir (8)Publicidade, marketing (35)Abastecimento (16)Produção (612)Protecção (22)Serviços Públicos (0)Editar (0)Imóveis (40)Reparação de equipamento (11)Restaurantes (378)Varejo (308)Ciência e Educação (25)Secretariado (26)Segurança (9)Centros de serviço (72)Indústria do entretenimento (29)Cantores, músicos e artistas (1)SPA, salões de beleza (186)Cultura Física e Esportes (12)Armazenamento (367)Trabalho para estudantes (4)Alfaiates e Pontos (72)Professores, educadores (25)Técnicos (273)Telecomunicações (32)Passeios e excursões (12)Atacado, vendas (54)Tradutores, linguistas (7)Trabalho em casa (146)