Informações sobre o trabalho
Nastavovač / Zoraďovač vstrekolisov
InternetJobs Bytča, Região de Zilina, Eslováquia 23 Dias atrás

Visao geral
Tipo de emprego:: Tempo integral
Duração:
Salário da Vaga : € por acordo - por hora
Vaga do campo: Produção
para profissionais: Trabalhadores em Produção
Postado: 2024-05-24
CEP:
Requisitos
Educação mínima: Ensino médio
Experiência mínima: menos de 1 ano
Sexo: Não importa
Idade: A partir de - Para
Visto de trabalho: Passaporte biométrico
Status da vaga
Iniciar publicação: 2024-05-24
Parar publicação: 2024-11-24
Lugares livres: 3
Número de visitas: 147
Próximas etapas: Uma chamada

Os contatos do empregador estão disponíveis apenas para usuários autorizados: Entrar & Cadastrar

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
País: Eslováquia
Descrição

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ak hľadáš serioznú prácu v stabilnej spoločnosti, s rôznymi finančnými ohodnoteniami , tak neváhaj a zašli nám svoj životopis :) !!

-pracovník zodpovedá za výmenu a prípravu foriem na vstrekolisy
-vykonáva testy na kvalitu podľa kontrolných predpisov, odstraňuje nedostatky.
-vzorkuje nové alebo opravené formy.
-organizuje výrobu na pridelených vstrekolisoch
-dohliada na správnosť používanej suroviny alebo zmesi podľa predpisu a objednávky

Ponúkame:
-príspevok na stravu
-jubilejný príspevok 135€
-ročné odmeny 270€
-výkonnostný bonus vo výske 135€
-príspevok na dopravu 100€
-príspevok pri nástupe dieťgaťa do školy 135€
-nástupny bonus 1000€
-dochádzkový bonus v hodnote 70€

Mzdové podmienky:
-ŽVL: 13€/hod.
-Možnosť práce aj na Hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce: Bytča
Pracuje sa v 12hodinovom nepretržitom režime (dva dni ráno 7:00-19:00, dva dni voľno, dva dni noc 19:00-7:00)

Požiadavky:
-Ukončené SŠ vzdelanie technického zamerania (strojárstvo) - elektroúdržba, mechanik strojných zariadení, strojný zámočník, opravár strojov.
-Žeriavnicky preukaz, preukaz viazača bremien
-Skúsenosti so vstrekolismi a plastovou výrobou
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Prax na pozícii/v oblasti
nastavovač/zoraďovač vstrekolisov
Počet rokov praxe
1
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.
Počet zamestnancov
3-4 zamestnanci

Empregos por cidade Ordenar por

Empregos por Região Ordenar por

Vagas por Especialidades
Contabilidade, finanças e auditoria (150)Atividades Administrativas (146)Agentes, correios (81)Agricultura (79)Arquitetura (16)Auto, transporte, caminhões (344)Bancos (11)Cuidados de aposentadoria (291)Serviços de limpeza (579)Calculadora, Programação (29)Construção (765)Consulta (12)Cozinha (401)Cultura (1)Design (32)Motoristas (426)Energía, electricistas (219)Engenharia (58)Móveis, instalação, reparação (46)Governadores e jardins (41)Estilistas e maquiadores (85)Hotéis (139)Serviços Comunitários (17)Recursos humanos (12)Seguro (6)Informar tecnologias baseadas na Internet (25)Jurisprudência (13)Artesãos (276)Paisagismo (33)Logistica (66)Manutenção de edifícios (9)Gestão (85)Mídia: imprensa, rádio, TV (1)Medicina e Farmácia (264)Variado (162)Educação, puericultura (94)Trabalhe em um tempo (4)Operadores (187)Pintor (2)Polícia, Exército (2)Imprimir (8)Publicidade, marketing (31)Abastecimento (10)Produção (600)Protecção (12)Serviços Públicos (0)Editar (0)Imóveis (42)Reparação de equipamento (11)Restaurantes (380)Varejo (279)Ciência e Educação (20)Secretariado (15)Segurança (6)Centros de serviço (85)Indústria do entretenimento (28)Cantores, músicos e artistas (0)SPA, salões de beleza (176)Cultura Física e Esportes (10)Armazenamento (367)Trabalho para estudantes (4)Alfaiates e Pontos (69)Professores, educadores (14)Técnicos (307)Telecomunicações (31)Passeios e excursões (12)Atacado, vendas (50)Tradutores, linguistas (7)Trabalho em casa (131)