Informações sobre o trabalho
Skladový pracovník nova(s)

Visao geral
Tipo de emprego:: Tempo integral
Duração:
Salário da Vaga : € por acordo - por hora
Vaga do campo: Armazenamento
para profissionais: Aceitar Entrega
Postado: 2024-06-15
CEP:
Requisitos
Educação mínima: Ensino médio
Experiência mínima: Sem experiência
Sexo: Não importa
Idade: A partir de - Para
Visto de trabalho: Passaporte biométrico
Status da vaga
Iniciar publicação: 2024-06-15
Parar publicação: 2024-12-15
Lugares livres: 3
Número de visitas: 55
Próximas etapas: Uma chamada

Os contatos do empregador estão disponíveis apenas para usuários autorizados: Entrar & Cadastrar

País: Eslováquia
Descrição

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• príprava a expedícia tovaru na základe objednávky , skenovanie tovaru do PC
• Príjem tovaru, evidencia prijatého tovaru, triedenie
• Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie
• Účasť na inventúrach
• Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade

• Veľkosklad s oblečením v Kostolných Kračanoch

• práca na 2 zmeny- ranná, poobedná
• zabezpečená doprava do zamestnania
• vlastné stravovanie vo firme
• pracovné oblečenie
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Jazykové znalosti
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
• manuálna zručnosť
• flexibilita, ochota pracovať na 2 zmeny
• zodpovednosť za vykonanú prácu
• bezúhonnosť a dobrý zdravotný stav
WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Počet zamestnancov
150-199 zamestnancov

Empregos por cidade Ordenar por

Empregos por Região Ordenar por

Vagas por Especialidades
Contabilidade, finanças e auditoria (150)Atividades Administrativas (144)Agentes, correios (81)Agricultura (76)Arquitetura (16)Auto, transporte, caminhões (341)Bancos (11)Cuidados de aposentadoria (286)Serviços de limpeza (583)Calculadora, Programação (30)Construção (771)Consulta (12)Cozinha (398)Cultura (1)Design (32)Motoristas (426)Energía, electricistas (215)Engenharia (58)Móveis, instalação, reparação (45)Governadores e jardins (41)Estilistas e maquiadores (84)Hotéis (138)Serviços Comunitários (17)Recursos humanos (12)Seguro (6)Informar tecnologias baseadas na Internet (24)Jurisprudência (13)Artesãos (280)Paisagismo (34)Logistica (65)Manutenção de edifícios (8)Gestão (85)Mídia: imprensa, rádio, TV (1)Medicina e Farmácia (262)Variado (162)Educação, puericultura (96)Trabalhe em um tempo (4)Operadores (190)Pintor (2)Polícia, Exército (2)Imprimir (8)Publicidade, marketing (30)Abastecimento (10)Produção (604)Protecção (12)Serviços Públicos (0)Editar (0)Imóveis (41)Reparação de equipamento (10)Restaurantes (378)Varejo (281)Ciência e Educação (20)Secretariado (15)Segurança (6)Centros de serviço (85)Indústria do entretenimento (28)Cantores, músicos e artistas (0)SPA, salões de beleza (172)Cultura Física e Esportes (10)Armazenamento (362)Trabalho para estudantes (4)Alfaiates e Pontos (68)Professores, educadores (14)Técnicos (309)Telecomunicações (31)Passeios e excursões (12)Atacado, vendas (50)Tradutores, linguistas (7)Trabalho em casa (128)