Informações sobre o trabalho
Angajam sofer autobuz nova(s)
InternetJobs Avrig, Sibiu, Romênia 1 Dia atrás

Visao geral
Tipo de emprego:: Tempo integral
Duração:
Salário da Vaga : Lei por acordo - por mês
Vaga do campo: Motoristas
para profissionais: Transporte de passageiros
Postado: 2024-06-30
CEP:
Requisitos
Educação mínima: colegio
Experiência mínima: 2 anos
Sexo: Não importa
Idade: A partir de - Para
Visto de trabalho: Passaporte biométrico
Status da vaga
Iniciar publicação: 2024-06-30
Parar publicação: 2024-12-30
Lugares livres: 1.0.0
Número de visitas: 60
Próximas etapas: Uma chamada

Os contatos do empregador estão disponíveis apenas para usuários autorizados: Entrar & Cadastrar

Informações do Empregador InternetJobs Avrig, Sibiu, Romênia
País: Romênia
Região: Sibiu
Descrição

Suntem în căutarea de persoane entuziaste și dornice să înceapă o carieră în conducerea de autobuze. Dacă aveți permis de conducere categoria D sau sunteți în procesul de obținere a acestuia și sunteți gata să învățați, vă invităm să aplicați pentru această oportunitate unică.

Ca șofer de autobuz, veți fi responsabil de transportarea pasagerilor în condiții sigure și la timp.

Cerințe:

Permis de conducere categoria D (sau în curs de obținere);

Certificat de calificare profesională - CPC Persoane (sau în curs de obținere);

Experiență anterioară în conducerea unui autobuz sau a unui vehicul mare, constituie

Avantaj;

Abilități bune de comunicare și relaționare;

Dorința de a învăța și de a lucra în echipă;

Disponibilitatea de a lucra în ture variate, inclusiv weekend-uri și sărbători.

Responsabilități:

Conducerea în siguranță a autobuzului pe traseele stabilite;

Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță;

Întreținerea autobuzului și raportarea oricăror probleme tehnice;

Respectarea programului de lucru stabilit;

Comunicarea eficientă cu pasagerii și echipa noastră.

Ce oferim:

Program de formare internă completă;

Posibilitatea de a obține experiență în domeniul transportului public de persoane;

Oportunitatea de a vă folosi experiența și cunoștințele într-un mediu plăcut;

Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul societății.

Empregos por cidade Ordenar por

Empregos por Região Ordenar por

Vagas por Especialidades
Contabilidade, finanças e auditoria (147)Atividades Administrativas (143)Agentes, correios (73)Agricultura (76)Arquitetura (17)Auto, transporte, caminhões (333)Bancos (8)Cuidados de aposentadoria (285)Serviços de limpeza (573)Calculadora, Programação (22)Construção (790)Consulta (10)Cozinha (397)Cultura (1)Design (31)Motoristas (414)Energía, electricistas (205)Engenharia (58)Móveis, instalação, reparação (43)Governadores e jardins (44)Estilistas e maquiadores (77)Hotéis (144)Serviços Comunitários (15)Recursos humanos (12)Seguro (7)Informar tecnologias baseadas na Internet (22)Jurisprudência (13)Artesãos (278)Paisagismo (35)Logistica (64)Manutenção de edifícios (9)Gestão (76)Mídia: imprensa, rádio, TV (1)Medicina e Farmácia (248)Variado (153)Educação, puericultura (93)Trabalhe em um tempo (3)Operadores (177)Pintor (2)Polícia, Exército (0)Imprimir (9)Publicidade, marketing (31)Abastecimento (9)Produção (621)Protecção (11)Serviços Públicos (0)Editar (0)Imóveis (39)Reparação de equipamento (9)Restaurantes (365)Varejo (273)Ciência e Educação (19)Secretariado (16)Segurança (5)Centros de serviço (87)Indústria do entretenimento (29)Cantores, músicos e artistas (2)SPA, salões de beleza (184)Cultura Física e Esportes (10)Armazenamento (355)Trabalho para estudantes (4)Alfaiates e Pontos (62)Professores, educadores (12)Técnicos (300)Telecomunicações (30)Passeios e excursões (11)Atacado, vendas (49)Tradutores, linguistas (7)Trabalho em casa (127)