Informações sobre o trabalho
Elektryk w zakładzie produkcyjnym bez SEP
InternetJobs Rosóvia, Voivodia da Silésia, Polônia 157 Dias atrás

Visao geral
Tipo de emprego:: Tempo integral
Duração:
Salário da Vaga : zł 30 - por hora
Vaga do campo: Energía, electricistas
para profissionais: Instalação elétrica
Postado: 2023-11-24
CEP:
Requisitos
Educação mínima: colegio
Experiência mínima: 1 ano
Sexo: Masculino
Idade: A partir de - Para
Visto de trabalho: Passaporte biométrico
Status da vaga
Iniciar publicação: 2023-11-24
Parar publicação: 2024-05-24
Lugares livres: 6
Número de visitas: 212
Próximas etapas: Uma chamada

Os contatos do empregador estão disponíveis apenas para usuários autorizados: Entrar & Cadastrar

País: Polônia
Descrição

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Dla naszego Klienta - Lidera w branży kolejowej obecnie poszukujemy: Elektryka.

Miejsce pracy: Chorzów

Naszym Zleceniobiorcom zapewniamy:

umowę zlecenie z opłaconymi składkami (odkładasz na emeryturę),

stawkę 32 zł brutto godz., od 2 miesiąca 35 zł brutto godz.,

pracę w pełnym wymiarze godzin 3 zmiany od poniedziałku do piątku,

możliwość wypracowania nadgodzin,

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,

stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

bonus za polecenie pracownika do SGP - 400 zł brutto!

Zakres zadań:

montaż z zakresu prac elektrycznych min. montaże wiązek, montaż urządzeń elektrycznych, zarabianie połączeń elektrycznych (zaciskanie i ekranowanie tj. wtyczki, piny, końcówki).

Oczekiwania wobec kandydatów:

doświadczenie zawodowe jako elektryk.

zdolności manualne,

znajomość rysunku technicznego,

umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi (wkrętarka, nitownica, zaciskarka oraz mile widziana umiejętność obsługi multimetru cyfrowego),

umiejętność odczytywania danych z przyrządów pomiarowych (mikrometr)

Mile widziane:

uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu „0”, hakowy.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Empregos por cidade Ordenar por

Empregos por Região Ordenar por

Vagas por Especialidades
Contabilidade, finanças e auditoria (148)Atividades Administrativas (159)Agentes, correios (80)Agricultura (70)Arquitetura (15)Auto, transporte, caminhões (324)Bancos (12)Cuidados de aposentadoria (294)Serviços de limpeza (565)Calculadora, Programação (39)Construção (733)Consulta (16)Cozinha (375)Cultura (1)Design (38)Motoristas (446)Energía, electricistas (217)Engenharia (56)Móveis, instalação, reparação (51)Governadores e jardins (30)Estilistas e maquiadores (84)Hotéis (115)Serviços Comunitários (26)Recursos humanos (24)Seguro (7)Informar tecnologias baseadas na Internet (31)Jurisprudência (13)Artesãos (268)Paisagismo (31)Logistica (61)Manutenção de edifícios (15)Gestão (119)Mídia: imprensa, rádio, TV (1)Medicina e Farmácia (253)Variado (157)Educação, puericultura (96)Trabalhe em um tempo (6)Operadores (172)Pintor (2)Polícia, Exército (3)Imprimir (8)Publicidade, marketing (34)Abastecimento (16)Produção (608)Protecção (22)Serviços Públicos (0)Editar (0)Imóveis (40)Reparação de equipamento (11)Restaurantes (375)Varejo (302)Ciência e Educação (26)Secretariado (27)Segurança (9)Centros de serviço (71)Indústria do entretenimento (29)Cantores, músicos e artistas (1)SPA, salões de beleza (183)Cultura Física e Esportes (10)Armazenamento (364)Trabalho para estudantes (4)Alfaiates e Pontos (72)Professores, educadores (25)Técnicos (273)Telecomunicações (32)Passeios e excursões (13)Atacado, vendas (55)Tradutores, linguistas (7)Trabalho em casa (145)