İş Bilgileri
Pracownik Mas Bitumicznych
InternetJobs Płońsk, Masovya Voyvodalığı, Polonya 114 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: zł anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Dairelerin inşaatı ve tadilatı
uzmanlar için: Onarim
Gönderildi: 2024-06-04
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: 2 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-06-04
Yayınlama Bitişi: 2024-12-04
iş sayısı: 3
Görüntüleme sayısı: 307
Sonraki Adımlar: Bir Çağrı

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Pracownik Mas Bitumicznych - Dołącz do Naszego Zespołu!

Aldesa Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego i przemysłowego. Aktualnie prowadzimy flagową inwestycję - budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku Płońsk-Czosnów. Poszukujemy zaangażowanych pracowników mas bitumicznych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć przyszłość polskiej infrastruktury.

Twój zakres obowiązków:

Prace drogowe: Wykonywanie prac na drogach zamkniętych i pod ruchem, w tym prace przygotowawcze, tymczasowe, roboty ziemne, nawierzchniowe, brukarskie i wykończeniowe.

Prace na wysokościach i w wykopach: Budowa nasypów, obiektów mostowych, drobne naprawy dróg technologicznych oraz demontaż różnych elementów i ich transport do miejsc składowania.

Zarządzanie materiałami i zabezpieczenia: Składowanie, segregacja i zabezpieczanie materiałów na zapleczu budowy, a także ochrona wykopów, krawędzi, miejsc niebezpiecznych i terenu budowy.

Rozbiórki i transport: Demontaż różnych elementów drogowych oraz ich transport do miejsc składowania.

Nasze wymagania:

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

Doświadczenie: Min. 2-3 lata w firmie drogowej

Uprawnienia: Na maszyny drogowe tj. walec, rozkładarka, miniładowarka lub koparka

Prawo jazdy: Kat. B

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę na prestiżowym projekcie budowy drogi ekspresowej

Pakiet świadczeń dodatkowych: Bogaty zestaw benefitów

Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do Twojego doświadczenia

Przyjazne środowisko pracy.

Transparentne warunki zatrudnienia.

Dołącz do Aldesa Polska i bądź częścią zespołu, który tworzy przyszłość! Razem zbudujemy drogę do sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziału do piątku z p. Eweliną

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (101)İdari faaliyetler (115)Aracılar, kuryeler (72)Tarım (74)Mimarlık (14)Otomatik, nakliye, kamyonlar (344)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (5)Emeklilik bakımı (314)Temizlik Hizmetleri (564)Hesap Makinesi, Programlama (24)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (982)Danışma (8)Aşçılar (412)Kültür (1)Tasarım (28)Sürücüler (404)Enerji, elektrikçiler (191)Mühendislik (68)Mobilya, montaj, onarım (59)Valiler ve Bahçeler (42)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (64)Konukseverlik (111)Ortak Hizmetler (13)İnsan Kaynakları (8)Sigorta (6)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (18)Hukuk (5)Sanatkarları (320)Gelişme (39)Lojistik (72)Bina Bakımı (7)Yönetim (64)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (219)Diğer (149)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (130)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (1)Operatörler (165)Sanatçılar (5)Polis, Ordu (2)Yazdır (6)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (20)Güç (10)Üretim (682)Koruma (8)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (39)Ekipman Onarımı (6)Restoranlar (363)Perakende (246)Bilim ve Eğitim (14)Sekreterliği (10)Güvenlik (2)Servis Merkezleri (98)Eğlence Endüstrisi (21)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (4)SPA, güzellik salonları (190)Fiziksel Kültür ve Spor (8)Depolama (380)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (60)Öğretmenler, eğitimciler (7)Teknisyenler (314)Telekomünikasyon (36)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (37)Çevirmenler, Dilbilimciler (4)Evde Çalışmak (157)