İş Bilgileri
Magazynier Yeni
InternetJobs Łódź, Łódź Voyvodalığı, Polonya 6 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: zł 5500 - Aylık
Alanındaki İşler: Depolama
uzmanlar için: TAeslimatı Kabul Et
Gönderildi: 2024-09-12
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: Tecrübe yok
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-09-12
Yayınlama Bitişi: 2025-03-12
iş sayısı: 3
Görüntüleme sayısı: 546
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy:

Magazynierów

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45a

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert

jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)

dodatek za doświadczenie od 100 do 300 zł brutto

bezpłatny transport pracowniczy (Jędrzejowska)

opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

kartę MultiSport z dofinansowaniem

prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

bezpłatną kawę i herbatę z automatu

program poleceń pracowniczych

Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

możliwość awansu

pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

strefę relaksu

Twoje zadania w zależności od obszaru, na którym zostaniesz zatrudniony/a:

kompletacja towaru

pakowanie zamówień

przyjęcie towaru

praca ze skanerem

prowadzenie dokumentacji magazynowej

wsparcie pozostałych procesów magazynowych

udział w inwentaryzacji towaru w magazynie

Od Ciebie oczekujemy:

dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań

zaangażowania w powierzoną pracę

przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (99)İdari faaliyetler (114)Aracılar, kuryeler (65)Tarım (70)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (332)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (5)Emeklilik bakımı (310)Temizlik Hizmetleri (531)Hesap Makinesi, Programlama (21)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (940)Danışma (8)Aşçılar (400)Kültür (1)Tasarım (25)Sürücüler (387)Enerji, elektrikçiler (183)Mühendislik (66)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (40)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (65)Konukseverlik (106)Ortak Hizmetler (13)İnsan Kaynakları (8)Sigorta (6)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (17)Hukuk (5)Sanatkarları (297)Gelişme (38)Lojistik (73)Bina Bakımı (6)Yönetim (59)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (217)Diğer (149)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (128)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (1)Operatörler (155)Sanatçılar (5)Polis, Ordu (2)Yazdır (6)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (20)Güç (10)Üretim (625)Koruma (8)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (35)Ekipman Onarımı (6)Restoranlar (357)Perakende (236)Bilim ve Eğitim (14)Sekreterliği (10)Güvenlik (3)Servis Merkezleri (88)Eğlence Endüstrisi (21)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (4)SPA, güzellik salonları (188)Fiziksel Kültür ve Spor (8)Depolama (346)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (58)Öğretmenler, eğitimciler (7)Teknisyenler (292)Telekomünikasyon (32)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (36)Çevirmenler, Dilbilimciler (4)Evde Çalışmak (151)