İş Bilgileri
Pracownik Sklepu

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: zł 5000 - Aylık
Alanındaki İşler: Depolama
uzmanlar için: Paketleme Operatörü
Gönderildi: 2023-10-30
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: Tecrübe yok
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2023-10-30
Yayınlama Bitişi: 2024-04-29
iş sayısı: 6
Görüntüleme sayısı: 138
Sonraki Adımlar: Bir Çağrı

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik Sklepu - pełny etat

Miejsce pracy: Stargard, ul. Popiela 22

Oferujemy

Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

karta MultiSport

bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu

Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Twoje zadania

Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

Utrzymanie porządku w sklepie

Wykładanie towaru

Bieżąca obsługa klientów

Obsługa stanowiska kasowego

Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje

Chęć długotrwałej współpracy

Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Dokładność, zaangażowanie

Umiejętność pracy w zespole

Komunikatywna znajomość języka polskiego

Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 80*****18

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (159)Aracılar, kuryeler (80)Tarım (74)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (332)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (298)Temizlik Hizmetleri (573)Hesap Makinesi, Programlama (41)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (740)Danışma (15)Aşçılar (378)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (454)Enerji, elektrikçiler (218)Mühendislik (57)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (29)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (84)Konukseverlik (113)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (273)Gelişme (30)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (249)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (15)Üretim (615)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (41)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (371)Perakende (305)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (364)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (74)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (34)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (57)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)