İş Bilgileri
Operator Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: zł 5500 - Aylık
Alanındaki İşler: Operatörler
uzmanlar için: Makine Operatörleri
Gönderildi: 2023-11-21
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: 1 Yıldan Az
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2023-11-21
Yayınlama Bitişi: 2024-05-21
iş sayısı: 6
Görüntüleme sayısı: 252
Sonraki Adımlar: Bir Çağrı

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Motivated Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu Pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. W poszukiwaniu Pracowników wspieramy Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej i wielu innych.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem się pracy na stanowisku:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Iława (woj. warmińsko-mazurskie)

Wynagrodzenie: 4000-4500PLN netto/miesiąc

Zadania i obowiązki:

obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo,

konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,

usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe techniczne,

roczne doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn w zakładzie produkcyjnym,

umiejętność pracy w zespole,

punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, chęć zdobywania wiedzy,

gotowość do pracy w systemie IV brygadowym,

uprawnienia UDT i do obsługi suwnic będą dodatkowym atutem,

mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z obszaru mechaniki i/lub elektryki, elektroniki.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z docelowym Pracodawcą,

wynagrodzenie uzależnione od wiedzy, doświadczenia i umiejętności (podstawa, premie),

pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

możliwość rozwoju i awansu,

stabilne, długotrwałe zatrudnienie,

program poleceń pracowniczych,

możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,

benefity pozapłacowe, m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna Enel-Med.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (148)İdari faaliyetler (160)Aracılar, kuryeler (81)Tarım (74)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (330)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (299)Temizlik Hizmetleri (571)Hesap Makinesi, Programlama (41)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (738)Danışma (15)Aşçılar (377)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (452)Enerji, elektrikçiler (217)Mühendislik (56)Mobilya, montaj, onarım (52)Valiler ve Bahçeler (30)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (85)Konukseverlik (112)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (270)Gelişme (31)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (250)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (34)Güç (16)Üretim (612)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (40)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (373)Perakende (304)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (71)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (364)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (73)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (268)Telekomünikasyon (33)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (55)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)