İş Bilgileri
Recepčná / Recepčný
InternetJobs Starý Smokovec, Prešov (il), Slovakya 117 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Konukseverlik
uzmanlar için: Ön
Gönderildi: 2023-12-31
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: 1 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2023-12-31
Yayınlama Bitişi: 2024-06-30
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 327
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Ülke: Slovakya
Bölge: Prešov (il)
Açıklama

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Check-in a check-out hostí
• Prijímanie a spracovávanie rezervácií
• Práca s hotelovým systémom HORES
• Práca s rezervačnými portálmi
• Práca s pokladňou a vystavovanie faktúr
• Komunikácia a poskytovanie informácií hosťom
• Príjem hotovostných a bezhotovostných platieb
• Zodpovednosť za zverenú hotovosť
• Denné a nočné zmeny
Informácie o výberovom konaní
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za záujem o prácu v našom hoteli. Všetky poskytnuté údaje budú spracované v zmysle GDPR.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
10.1.2024 (ostáva ešte 10 dní)
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
Cestovný ruch, hotelierstvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Ostatné znalosti
Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov, praktické myslenie, pozornosť.
Apartmánový rezort so službami a parkovaním v centre Starého Smokovca.
Počet zamestnancov
20-24 zamestnancov

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (159)Aracılar, kuryeler (80)Tarım (74)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (332)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (298)Temizlik Hizmetleri (572)Hesap Makinesi, Programlama (41)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (739)Danışma (15)Aşçılar (378)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (454)Enerji, elektrikçiler (218)Mühendislik (57)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (29)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (84)Konukseverlik (113)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (272)Gelişme (30)Lojistik (60)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (249)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (15)Üretim (615)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (41)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (371)Perakende (304)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (363)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (73)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (34)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (57)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)