İş Bilgileri
Farmaceut/ka
InternetJobs Podolínec, Prešov (il), Slovakya 114 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: İlaç
uzmanlar için: Eczacılar
Gönderildi: 2024-01-04
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Üniversite
En Az Deneyim: 1 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-01-04
Yayınlama Bitişi: 2024-07-04
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 231
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Ülke: Slovakya
Bölge: Prešov (il)
Açıklama

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca farmaceuta vo verejnej lekárni bez víkendov a pohotovostných služieb.
Práca je vhodná aj pre absolventov.

Možnosť skráteného pracovného úväzku.

- príprava liekov na recepty
- expedícia a výdaj liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
- vedenie evidencie a dokumentácie
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovanie a riešenie reklamácií
Zamestnanecké výhody, benefity
- zaujímavé finančné ohodnotenie + každoročná odmena za vernosť (13. plat v plnej výške už od jedného roka v pracovnom pomere)
- pri nástupe jednorázový bonus 3600 EUR
- príspevok na stravu, preplácanie pracovného oblečenia
- preplácanie členského v SLeK v plnej výške
- zamestnanecké rekreačné poukazy
- bez pohotovostných služieb
- zamestnancom v príprave na atestáciu poskytujeme 5 dní plateného študijného voľna
- príspevok na cestovné náklady pri dochádzaní do zamestnania
- práca v stabilnej spoločnosti - od roku 2012
- práca v lekárni, ktorej majiteľ je nezávislý lekárnik
Informácie o výberovom konaní
Odpovieme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienku VŠ vzdelania v odbore farmácia.
Ďakujeme za Váš záujem.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Farmácia
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Vzdelanie VŠ v odbore farmácia je podmienkou!

Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie a komunikatívnosť je vítaným benefitom.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť úspešne prevádzkuje od roku 2012 verejnú lekáreň v Podolínci (okres Stará Ľubovňa) a od roku 2015 aj pobočku lekárne v obci Holumnica (okres Kežmarok).

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (159)Aracılar, kuryeler (80)Tarım (73)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (332)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (298)Temizlik Hizmetleri (572)Hesap Makinesi, Programlama (40)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (738)Danışma (15)Aşçılar (378)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (454)Enerji, elektrikçiler (218)Mühendislik (56)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (29)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (84)Konukseverlik (113)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (272)Gelişme (30)Lojistik (60)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (249)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (15)Üretim (615)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (41)Ekipman Onarımı (10)Restoranlar (370)Perakende (303)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (362)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (73)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (34)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (57)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)