İş Bilgileri
Pracownik ds. gospodarki magazynowej
InternetJobs Puławy, Lublin Voyvodalığı, Polonya 100 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: zł anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Depolama
uzmanlar için: TAeslimatı Kabul Et
Gönderildi: 2024-01-24
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: Tecrübe yok
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-01-24
Yayınlama Bitişi: 2024-07-24
iş sayısı: 3
Görüntüleme sayısı: 238
Sonraki Adımlar: Bir Çağrı

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Dla naszego NOWEGO magazynu konsygnacyjnego zlokalizowanego w Puławach poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik ds. gospodarki magazynowej.

Zakres obowiązków:

monitorowanie stanów magazynowych

obsługa klienta

obsługa wewnętrznego systemu informatycznego

obsługa przyjęć i wydań towarów

rozwiazywanie bieżących problemów sprzętowych u Klienta

oraz realizacja innych zadań wynikających z zajmowanego stanowiska

Wymagania:

co najmniej 2 letnie doświadczenia zawodowego związane z pracą na magazynie (mile widziane)

otwartość i nastawienie na współpracę

znajomości obsługi pakietu Office (Excel)

znajomości ogólnych procedur i obiegu dokumentów magazynowych

nastawienia na wysoką jakość pracy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełen etat

praca od poniedziałku do piątku

dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie z zakresu wykonywanych zadań

prywatne ubezpieczenie na zdrowie ENEL-MED oraz ubezpieczenie na życie

bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (149)İdari faaliyetler (153)Aracılar, kuryeler (79)Tarım (70)Mimarlık (16)Otomatik, nakliye, kamyonlar (323)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (293)Temizlik Hizmetleri (564)Hesap Makinesi, Programlama (38)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (723)Danışma (15)Aşçılar (371)Kültür (1)Tasarım (36)Sürücüler (441)Enerji, elektrikçiler (215)Mühendislik (56)Mobilya, montaj, onarım (50)Valiler ve Bahçeler (30)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (83)Konukseverlik (114)Ortak Hizmetler (23)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (30)Hukuk (14)Sanatkarları (263)Gelişme (30)Lojistik (62)Bina Bakımı (15)Yönetim (119)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (255)Diğer (152)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (170)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (16)Üretim (601)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (38)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (375)Perakende (305)Bilim ve Eğitim (24)Sekreterliği (26)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (71)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (183)Fiziksel Kültür ve Spor (11)Depolama (361)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (69)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (32)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (54)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (145)