İş Bilgileri
Recepčny/á/ pre hotel GOLFER

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - saat başına
Alanındaki İşler: Konukseverlik
uzmanlar için: Ön
Gönderildi: 2024-02-06
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: 1 Yıldan Az
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-02-06
Yayınlama Bitişi: 2024-08-06
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 279
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hotel GOLFER*** Kremnica je útulný hotel, ktorý sa nachádza priamej blízkosti Kremnice obklopený prírodou. Našu klientelu tvoria firmy, rodiny s deťmi, páry aj mladí hostia. Organizujeme firemné semináre, večierky, teambuildingy, poskytujeme pobytové balíčky pre všetkých. Na hoteli sa nachádza 34 izieb pre 64 + 25 hostí, reštaurácia, lobby bar, bazén, sauna, záhradná jacuzzi, golfový simulátor, šípky, stolný tenis, biliard, 1 veľká a 2 malé seminárne miestnosti. V okolí hotela je upravený areál pre hostí s megatabuľou na kreslenie, preliezkami pre deti, terasou, krbom, multinfunkčným ihriskom. Pýšime sa vynikajúcou reštauráciou pod vedením šéfkuchára Miloša Soldána.

Profil:
- ideálny kandidát nemusí mať 100% vedomosti, ale správny prístup
- prax na recepcii je výhodou, nie však podmienkou (výhodou je akákoľvek prax v hotelierstve alebo v segmente HORECA)
- jazykovo vybavený Aj a Sj :)
- znalosť rezervačného systému výhoda, nie však nutnosť (používame HORES a channel manager Profitroom)

Náplň práce:
- prvý kontakt s hosťom
- prijímanie a spracovávanie rezervácií ubytovania, vystavovanie hotelových účtov
- check -in, check- out hostí
- poskytovanie komplexných informácií s prihliadnutím na štandardy hotela
- jednoduchá administratíva - príjem tovaru,evidencia pošty, denné uzávierky, inventúry
- starostlivosť o spokojnosť hostí počas pobytu - ponuka hotelových služieb, obsluha hotel. služieb
- práca s rezervačným systémom Hores- nie je podmienkou
- vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie
- predaj doplnkového tovaru - sústredenie sa na upselling
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- obsluha hostí v lobby bare a v reštaurácii pri menšej obsadenosti má na starosti recepcia, pri vyššej obsadenosti hotela je priamo aj s čašníkom

Všetko ťa naučíme.

Jedná sa o prácu na dvojdennné zmeny (ranná, poobedná), spravodlivo rotované cez víkendy a sviatky.
Ranná zmena začína o7:00 - 15:30
a poobedná o 15:00-23:00.

Na recepcii poskytujeme zadnú kancelársku miestnosť.
Poskytujeme ubytovanie v zamestnaneckom byte grátis.
Práce na recepcii zahŕňa aj obsluhu hostí v lobby bare a piano bare, v reštaurácií.
- perspektívne zamestnanie
- vynikajúci štart do hotelierstva
- hotelové služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov zdarma
- ubytovanie pre zamestnancov grátis
- zamestnanecká strava
- práca v zaujímavom medzinárodnom prostredí
- celosezónna práca
- iba denné zmeny
Informácie o výberovom konaní
Životopis a motivačný list nám zasielajte na e-mailovú adresu manager@golfer.sk, alebo nás kontaktujte na tel.č. 0948 878 016. Na základe zaslaného životopisu Vás budeme spätne kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru. Kontaktná osoba: Denisa Ridzoňová.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
3.3.2024 (ostáva ešte 27 dní)
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Prax na pozícii/v oblasti
recepčná, čašník,
Prax na tejto pozícii nie je nevyhnutnosťou ak si:
- zákaznícky orientovaný
- empatický
- máš radosť z vykonanej práce
- ochota byť ústretový a nápomocný hosťom
- si pohostinný
- pracoval si v segmente horeca na inej pozícií
Hotel GOLFER*** Kremnica je rodinný hotel, ktorý sa nachádza priamej blízkosti Kremnice obklopený prírodou. Našu klientelu tvoria firmy, rodiny s deťmi, páry aj mladí hostia. Organizujeme firemné semináre, večierky, teambuildingy, poskytujeme pobytové balíčky pre všetkých. Na hoteli sa nachádza 34 izieb pre 64 + 25 hostí, reštaurácia, lobby bar, bazén, sauna, záhradná jacuzzi, golfový simulátor, šípky, stolný tenis, biliard, 1 veľká a 2 malé seminárne miestnosti. V okolí hotela je upravený areál pre hostí s megatabuľou na kreslenie, preliezkami pre deti, terasou, krbom, multinfunkčným ihriskom.
Počet zamestnancov
3-4 zamestnanci

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (152)Aracılar, kuryeler (79)Tarım (70)Mimarlık (16)Otomatik, nakliye, kamyonlar (321)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (291)Temizlik Hizmetleri (557)Hesap Makinesi, Programlama (38)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (715)Danışma (15)Aşçılar (370)Kültür (1)Tasarım (35)Sürücüler (437)Enerji, elektrikçiler (217)Mühendislik (56)Mobilya, montaj, onarım (50)Valiler ve Bahçeler (30)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (82)Konukseverlik (115)Ortak Hizmetler (23)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (29)Hukuk (14)Sanatkarları (260)Gelişme (30)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (119)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (253)Diğer (151)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (168)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (16)Üretim (596)Koruma (20)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (38)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (373)Perakende (304)Bilim ve Eğitim (23)Sekreterliği (26)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (179)Fiziksel Kültür ve Spor (11)Depolama (359)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (68)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (33)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (53)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (143)