İş Bilgileri
Irodavezető
InternetJobs Siófok, Macaristan 80 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: İdari faaliyetler
uzmanlar için: Sekreterler
Gönderildi: 2024-02-07
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Üniversite
En Az Deneyim: 2 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-02-07
Yayınlama Bitişi: 2024-08-07
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 150
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Ülke: Macaristan
Açıklama

Find your new Irodavezető job in Somogy county!
Irodavezető kollégát keresünk a Viapan csapatába!

Munkavégzés helye: Siófok

Családias multi, magyar tulajdonú, de külföldön is több országban jelen levő HR cég kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. Hozzánk tartozik többek között a piacvezető Meló-Diák, a felnőtt munkavállalókkal foglalkozó Viapan Dologidő és a Déli Szomszédok nyugdíjas szövetkezet. Többek között… Egy-egy kirendeltségünk tehát sokféle üzletággal és tevékenységgel foglalkozik: ezeknek az adminisztrációjához keresünk irodavezetőt.

Mi a feladat pontosan?

egyrészt ő felel az iroda zavartalan működéséért (pl. bérleti díjak, irodaszerek, jelenléti ívek kezelése)

segíti a munkatársak munkaügyeit (jelenléti ívek, beléptetés, táppénz, szabadságigény, stb.)

másrészt adminisztratív munkával segíti a HR-projektjeinket (pl. számlákat, szerződéseket, teljesítésigazolásokat kezel)

koordinálja és ellenőrzi az ügyfélszolgálatosok munkáját

folyamatosan együttműködik a projektvezetőkkel, és aktívan részt vesz a bérszámfejtés ellenőrzésében, a diák bérek jóváhagyásában

naprakész információkkal szolgál a(z) (üzletág)vezetőknek, és ezeket rendszeresen riportálja is

Ami a mindennapi tevékenységeket illeti: az irodavezető

adminisztrál (adatlapokat tölt ki elektronikus formában, bevételi pénztárbizonylatot ír, jelenléti íveket dokumentál)

postáz, lefűz, fénymásol

és mindezekkel mosolyt csal az irodában dolgozó kollégák arcára

Az ideális jelöltünk ezekkel rendelkezik:

gazdasági területen szerzett végzettség

hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

magabiztos MS Office és Google Drive ismeretek

feladatok delegálásának készsége

erős kommunikáció

precizitás

Amit ezért cserébe hazavihetsz magaddal minden hónapban:

piaci szintű jövedelem

céges rendezvények és képzések évente többször, ahol a tanulás és a szórakozás is fókuszba kerül

munkavégzésedhez természetesen minden szükséges eszközt biztosítunk

hosszú távon számítunk rád, határozatlan időre veszünk fel

Siófok egyik legszebb, legmodernebb irodájában dolgozol majd

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (159)Aracılar, kuryeler (81)Tarım (74)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (332)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (299)Temizlik Hizmetleri (573)Hesap Makinesi, Programlama (41)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (741)Danışma (15)Aşçılar (380)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (454)Enerji, elektrikçiler (218)Mühendislik (57)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (29)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (84)Konukseverlik (113)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (273)Gelişme (30)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (249)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (15)Üretim (615)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (41)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (371)Perakende (305)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (365)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (74)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (35)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (57)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)