İş Bilgileri
Siló telephelyvezető
InternetJobs Oroshaza, Macaristan 79 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Üretim
uzmanlar için: Ürün Yöneticisi
Gönderildi: 2024-02-08
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Üniversite
En Az Deneyim: 5 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-02-08
Yayınlama Bitişi: 2024-08-08
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 180
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Ülke: Macaristan
Açıklama

Find your new Siló telephelyvezető job in Békés county!
Ügyfelünk egy az Egyesült Államokban mezőgazdasági szereplők, állattenyésztők és szövetkezetek tulajdonában lévő vezető globális agrárvállalkozás, egy USA TOP500 listás anyacég, amely gabonát, élelmiszert és egyéb erőforrásokat biztosít cégek és a fogyasztók számára szerte a világon. Mezőgazdasági ügyfeleket és fogyasztókat szolgálnak ki az Egyesült Államokban és a világ minden táján.

10 000 alkalmazottjuk nagy része az Egyesült Államokban dolgozik, de ma már 19 országban jelen vannak, így Magyarországon, Orosházán is.

Felelősségi körök, feladatok

·A folyamat- és személyi biztonság, ill. a környezettudatos termelés biztosítása

·A folyamatos, idő- és költséghatékony, ill. minőségi fejlődés biztosítása a stratégiai célok elérése érdekében

·A specifikációknak megfelelő ütemtervek, utasítások kiadása, prioritások meghatározása és az elvégzett munka visszaellenőrzése

·A szabványos működési eljárások (SOP) kidolgozásának és végrehajtásának elősegítése a termékváltozatok csökkentése, valamint a műszakok és részlegek közötti konszenzusos működés és hatékonyságnövelés érdekében

·A karbantartás és hibaelhárítás felügyelete

·Az új csapattagok beillesztése, képzése és fejlesztése a meglévő csapatok vezetése mellett

·Beosztottak: Művezetők és a teljes (fehér- és kékgalléros) személyzet, multifunkcionális csapatok

A szükséges…

• Főiskolai diploma

• 5+ éves tapasztalat silóműveleteket és/vagy gyártási műveleteket illetően

• Folyékony angol nyelvtudás

…plusz

• Silózási- és termékismeretek

• Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

• Adatelemzési, -értelmezési készség időszerű és hatékony döntéshozatalhoz.

Felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség.

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk szakmai anyagát.

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (159)Aracılar, kuryeler (81)Tarım (74)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (333)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (299)Temizlik Hizmetleri (573)Hesap Makinesi, Programlama (41)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (742)Danışma (15)Aşçılar (380)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (455)Enerji, elektrikçiler (218)Mühendislik (57)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (29)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (84)Konukseverlik (113)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (273)Gelişme (30)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (249)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (15)Üretim (615)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (41)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (371)Perakende (305)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (366)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (74)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (35)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (57)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)