İş Bilgileri
Vedúci konštruktér špecialista
InternetJobs Nováky, Trenčín (il), Slovakya 72 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Mimarlık
uzmanlar için: Mimari Tasarım
Gönderildi: 2024-02-15
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Üniversite
En Az Deneyim: 1 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-02-15
Yayınlama Bitişi: 2024-08-15
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 167
Sonraki Adımlar: Bir Çağrı

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Ülke: Slovakya
Bölge: Trenčín (il)
Açıklama

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- spracovanie výkresovej dokumentácie, kusovníkov a podkladov pre výrobu, kooperácie a kontrolu,
- vypracovanie podkladov pre cenové kalkulácie,
- spracovávanie dokumentácie pre schvaľovanie výrobkov,
- realizuje konštrukčné riešenia technicky veľmi zložitých výrobkov a zariadení,
- navrhuje prípravky a špeciálne náradie,
- podieľa sa na príprave zmluvných vzťahov so zákazníkmi z pohľadu technického riešenia,
- zapracovávanie konštrukčných zmien a odchýlok v prípade potreby,
- participácia na neustálom zlepšovaní a zefektívňovaní výroby
- zamestnanecké stravovanie
- zamestnanecké ubytovanie,
- doplnkové dôchodkové poistenie,
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu na kultúru, šport, pôžičky, darcom krvi, atď.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.3.2024 (ostáva ešte 45 dní)
Požiadavky na zamestnanca
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
Prax na pozícii/v oblasti
strojárskej výroby
Počet rokov praxe
1
praktické myslenie, predstavivosť, analytické myslenie, precíznosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, cieľavedomosť, iniciatívnosť
Hornonitrianske bane Prievidza (v skratke HBP, a.s.) sú najvýznamnejším producentom hnedého uhlia v Slovenskej republike. Hlavným výrobným sortimentom je prachové uhlie pre energetické účely. Uhlie sa ťaží hlbinným spôsobom. V oblasti zamestnanosti HBP patrí k hlavnému stabilizačnému pilieru v regióne hornej Nitry. HBP, a.s. popri hlavnej činnosti - ťažbe uhlia, strojárskej a záchranárskej činnosti spoločnosť rozvíja aj ďalšie aktivity. Škálu podnikania dopĺňajú služby v oblasti strojárenstva, dopravy, hotelierstva, gastronómie a iné. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú významnú časť trhu v oblasti chovu rýb a pestovania rajčín. HBP, a.s. je významným zamestnávateľom v regióne ako aj v rámci SR.
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (159)Aracılar, kuryeler (81)Tarım (74)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (333)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (299)Temizlik Hizmetleri (573)Hesap Makinesi, Programlama (41)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (742)Danışma (15)Aşçılar (380)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (455)Enerji, elektrikçiler (218)Mühendislik (57)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (29)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (84)Konukseverlik (113)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (273)Gelişme (30)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (249)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (15)Üretim (615)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (41)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (371)Perakende (305)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (366)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (74)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (35)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (57)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)