İş Bilgileri
Villamosmérnök
InternetJobs Kalocsa, Macaristan 56 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Enerji, elektrikçiler
uzmanlar için: Elektrik Trafo Merkezi
Gönderildi: 2024-03-02
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Üniversite
En Az Deneyim: 1 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-03-02
Yayınlama Bitişi: 2024-09-02
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 221
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Ülke: Macaristan
Açıklama

Partnerünk a világ hetedik legnagyobb abroncsgyártójaként kiváló minőségű abroncsokat gyárt személygépkocsik, haszongépjárművek és a motorsportok számára. A vállalat öt országban rendelkezik gyárakkal (Dél-Korea, Kína, Magyarország, Indonézia, Egyesült Államok), kiterjedt értékesítési hálózatának köszönhetően pedig több mint 160 országba szállít abroncsokat.

A vállalat új teherautó- és autóbuszabroncs-gyártó üzemcsarnokkal bővíti egyetlen európai gyárát, amely Rácalmáson található. Ezzel párhuzamosan a több mint 700 férőhelyes dunaújvárosi munkásszállóját is bővíti. A termelés indítása 2026., a projekt várható zárása 2027. év végére tehető.

Ezen projektre keresünk kollégát 4 éves határozott időtartamra.

Az építőipari beruházások összvolumene 77 000 m2-re tehető.

Feladatok:

- Két barnamezős beruházási projekt lebonyolításában történő részvétel az előkészítéstől a kivitelezésig és a projektek sikeres átadásáig

- A tervezési és engedélyeztetési folyamatok koordinálása

- Beérkező ajánlatok minősítése, szerződések előkészítése, kisebb kiegészítő munkálatok esetén műszaki specifikációk összeállítása

- Külsős műszaki ellenőrök munkájának ellenőrzése és összefogása

- Szakági tervek ellenőrzése, véleményezése

- A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók munkájának irányítása

- Kooperációk szervezése, azokon történő részvétel, technológiai-szerelési munkálatok felügyelete

- Projekt-adminisztrációs feladatok ellátása, fővállalkozó minőségbiztosítási rendszerének folyamatos ellenőrzése

- Rendszeres műszaki riportálás a cég felső vezetői felé, heti összefoglalók készítése az ütemterv alapján

- Megrendelői és fővállalkozói elszámolások összeállítása, alátámasztása

- Részvétel az átadási és üzembe helyezési eljárások során

- Hatósági engedélyeztetési eljárások mérnöki támogatása

- A műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatása a teljes projekt során

- Termelő gépek, gyártósorok telepítésének szakmai támogatása

Munkarend:

- 08:00-16:40 (H-CS)

- 08:00-15:50 (P)

Munkavégzés helye: Rácalmás
Elvárások:

- Villamosmérnöki végzettség

- Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat

- Precizitás, pontosság, határidők betartása

- Aktív angol nyelvtudás

- Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, jó stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

- Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság

- Erősáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat

- SAP rendszer ismerete

- Kiterjedt tűzvédelmi rendszerekben, elsősorban tűzjelző rendszerekben szerzett jártasság

- Gumiiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes ösztönző munkabér megállapodás alapján

- Évi nettó 200.000 Ft cafeteria (SZÉP kártya)

- Havi 13860 Ft étkezési támogatás

- Évvégi bónusz

- Szükség esetén térítésmentes szállást a gyár korszerű apartman szállójában

- Ingyenes buszjárat számos településről (Dunaújváros, Baracs, Előszállás, Buda, Pest, Székesfehérvár, Kalocsa, Százhalombatta, Pusztaszabolcs)

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzod az alábbi űrlapon keresztül, majd ezt követően kollégánk rövid időn belül felveszi Veled a kapcsolatot!

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (159)Aracılar, kuryeler (81)Tarım (74)Mimarlık (15)Otomatik, nakliye, kamyonlar (333)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (299)Temizlik Hizmetleri (573)Hesap Makinesi, Programlama (41)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (742)Danışma (15)Aşçılar (380)Kültür (1)Tasarım (40)Sürücüler (455)Enerji, elektrikçiler (218)Mühendislik (57)Mobilya, montaj, onarım (53)Valiler ve Bahçeler (29)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (84)Konukseverlik (113)Ortak Hizmetler (26)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (32)Hukuk (13)Sanatkarları (273)Gelişme (30)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (118)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (249)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (173)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (15)Üretim (615)Koruma (21)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (41)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (371)Perakende (305)Bilim ve Eğitim (26)Sekreterliği (27)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (184)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (366)Öğrenciler İçin Çalışmalar (5)Terziler ve Dikişler (74)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (35)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (57)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (148)