İş Bilgileri
Technik / technička energetických zařízení

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: Kč anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Teknisyenler
uzmanlar için: Elektrik teknisyenleri
Gönderildi: 2024-04-23
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: 2 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: AB Pasaportu
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-04-23
Yayınlama Bitişi: 2024-10-23
iş sayısı: 2
Görüntüleme sayısı: 41
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Náplň práce: Obsluha kotlů a pomocných zařízení - řízení a kontrola, celková zodpovědnost za provoz. Organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, aby docházelo k efektivnímu provozu. Práce v provozu - preventivní kontrola, spolupráce na odstraňování závad a poruch. Provádění obsluhy odstruskování, odpopelnění, přejímka paliv. Místo výkonu práce Žatec 3149, 438 01 Žatec Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi. Orientace v energetických zařízení výhodou. Topičský průkaz výhodou, není však podmínkou, zajistíme zaškolení. Samostatnost a technické myšlení. Ochota pracovat ve směnném provozu. Dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská a.s., Žatec 3149, 438 01 Žatec nebo na emailovou adresu E-mail nejpozději do 10.05.2024. Bližší informace podá vedoucí výroby p. Vladimír Vančura tel. 60*****25 pouze v pracovních dnech od 7:00 - 15:00. Nabízíme: Nástupní plat 25.000kč - 30.000kč dle odbornosti. Po zaškolení možnost získání topičského průkazu III. třídy Možnost získání řidičského oprávnění sk. C a oprávnění řízení kolových nakladačů. Možnost získání oprávnění tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení. Možností získání oprávnění jeřábnický a vazačský průkaz. Přátelské pracovní prostředí. Nástup možný IHNED Benefity: 5 týdnů dovolené Penzijní připojištění Příspěvek na dovolenou Stravenkový paušál Možnost očkování

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (147)İdari faaliyetler (152)Aracılar, kuryeler (79)Tarım (70)Mimarlık (16)Otomatik, nakliye, kamyonlar (321)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (12)Emeklilik bakımı (291)Temizlik Hizmetleri (557)Hesap Makinesi, Programlama (38)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (715)Danışma (15)Aşçılar (370)Kültür (1)Tasarım (35)Sürücüler (437)Enerji, elektrikçiler (217)Mühendislik (56)Mobilya, montaj, onarım (50)Valiler ve Bahçeler (30)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (82)Konukseverlik (115)Ortak Hizmetler (23)İnsan Kaynakları (24)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (29)Hukuk (14)Sanatkarları (260)Gelişme (30)Lojistik (61)Bina Bakımı (15)Yönetim (119)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (253)Diğer (151)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (6)Operatörler (168)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (3)Yazdır (8)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (35)Güç (16)Üretim (596)Koruma (20)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (38)Ekipman Onarımı (11)Restoranlar (373)Perakende (304)Bilim ve Eğitim (23)Sekreterliği (26)Güvenlik (9)Servis Merkezleri (70)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (179)Fiziksel Kültür ve Spor (11)Depolama (359)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (68)Öğretmenler, eğitimciler (25)Teknisyenler (271)Telekomünikasyon (33)Turlar ve geziler (12)Toptan ve Satış (53)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (143)