İş Bilgileri
Přijímací techniky / zástupce vedoucího

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: Kč anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Servis Merkezleri
uzmanlar için: Genel Bakım
Gönderildi: 2024-06-11
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Üniversite
En Az Deneyim: 1 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: AB Pasaportu
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-06-11
Yayınlama Bitişi: 2024-12-11
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 64
Sonraki Adımlar: özgeçmiş bana gönderilsin

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Náplň práce: - příjem zemědělských a stavebních strojů do opravy a předání po opravě - komunikace se zákazníky a odborná pomoc při řešení jejich požadavků - kompetentně zastoupit vedoucího střediska v případě nepřítomnosti, společně motivovat tým - rozdělování práce mechanikům a kontrola jejich práce - vyhledávání dílů v katalogu následně jejich objednávání, naskladnění, vyskladnění, upisování do zakázek - zpracování zakázek, nabídek Požadujeme: - silný základ práce s počítačem - administrativa zabere hodně času - prozákaznický přístup - chováme se k zákazníkům slušně a zdvořile, a to za všech okolností - pracovní zkušenost v oboru zemědělské nebo stavební techniky - budeme rádi, když svou odbornost doložíte středoškolským vzděláním nebo výučním listem v technickém oboru, nicméně praktické zkušenosti mají přednost - pasivní znalost angličtiny nebo němčiny - například kvůli porozumění servisním materiálům - řidičský průkaz skupiny B (T nebo C výhodou) Nabízíme: - přátelský kolektiv a atmosféru rodinného podniku - zajímavé finanční ohodnocení vč. prémií za dobře odvedenou práci - moderní zázemí (servisní vůz a dílna vybavené špičkovým nářadím) - pracovní oblečení i bezpečnostní vybavení - osobní potřeby zaměstnanců řešíme individuální pomocí - příspěvek na stravování - pracujeme v jednosměnném provozu od pondělí do pátku, výjimečně o víkendech - přesčasy proplácíme - služební telefon využijete i pro soukromé účely - firemní akce pro zaměstnance - 25 dní dovolené Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá od 7:00 - 15:30 hod.

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (150)İdari faaliyetler (146)Aracılar, kuryeler (79)Tarım (77)Mimarlık (18)Otomatik, nakliye, kamyonlar (346)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (10)Emeklilik bakımı (287)Temizlik Hizmetleri (588)Hesap Makinesi, Programlama (27)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (786)Danışma (11)Aşçılar (405)Kültür (1)Tasarım (31)Sürücüler (421)Enerji, elektrikçiler (211)Mühendislik (59)Mobilya, montaj, onarım (44)Valiler ve Bahçeler (44)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (81)Konukseverlik (145)Ortak Hizmetler (16)İnsan Kaynakları (12)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (21)Hukuk (13)Sanatkarları (283)Gelişme (35)Lojistik (61)Bina Bakımı (9)Yönetim (81)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (264)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (3)Operatörler (186)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (2)Yazdır (9)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (29)Güç (10)Üretim (627)Koruma (12)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (40)Ekipman Onarımı (10)Restoranlar (367)Perakende (282)Bilim ve Eğitim (20)Sekreterliği (13)Güvenlik (5)Servis Merkezleri (88)Eğlence Endüstrisi (28)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (179)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (361)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (65)Öğretmenler, eğitimciler (13)Teknisyenler (312)Telekomünikasyon (33)Turlar ve geziler (11)Toptan ve Satış (51)Çevirmenler, Dilbilimciler (7)Evde Çalışmak (134)