İş Bilgileri
Samostatný účtovník
InternetJobs Turzovka, Žilina (il), Slovakya 7 Gün Önce

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: € anlaşmaya göre - saat başına
Alanındaki İşler: Muhasebe, Finans ve Denetim
uzmanlar için: Muhasebe
Gönderildi: 2024-06-19
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Üniversite
En Az Deneyim: 3 yıl
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-06-19
Yayınlama Bitişi: 2024-12-19
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 93
Sonraki Adımlar: Bir Çağrı

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Ülke: Slovakya
Bölge: Žilina (il)
Açıklama

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Kompletné spracovanie mzdovej agendy – spracovanie dochádzky od našich klientov, výpočet odvodov a daní z príjmov, vedenie mzdovej evidencie zamestnancov, spracovanie ročných zúčtovaní,

Komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, daňovým úradom,

Spracovanie prihlásení a odhlásení zamestnancov podľa požiadaviek klientov a platnej legislatívy,

Spracovanie a vedenie podvojného účtovníctva spoločností, účtovných záznamov a finančných výkazov, príprava mesačných, štvrťročných a ročných finančných výkazov, overovanie a spracovanie faktúr a iných účtovných dokumentov, spracovanie daňových priznaní a súvisiacich dokumentov.

Komunikácia s klientmi a iné administratívne činnosti súvisiace s vedením účtovníctva.

Zamestnanecké výhody, benefity
Možnosť práce v stabilnej spoločnosti s pozitívnou firemnou kultúrou,
V prípade potreby flexibilný pracovný čas,
Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu prostredníctvom školení a vzdelávacích programov,
Príležitosť pracovať a rásť v skúsenom tíme a pod supervíziou daňového poradcu,
Priateľský a podporujúci tím s príjemnou atmosférou v práci,
Možnosť zúčastňovať sa na rôznych teambuildingových a firemných akciách.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
ekonomické, právne, personálne, obchodné Znalosť a orientácia v daňových a mzdových právnych predpisoch pre samostatnú prácu účtovníka a mzdára
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
OMEGA - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý
Vodičský preukaz
A
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Spoľahlivý, precízny a zodpovedný člen tímu, ktorý sa postará o účtovné a daňové záležitosti našich klientov,
Skúseného a lojálneho človeka, ktorý ovláda podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistku na pokročilej úrovni,
Kultivovaný prejav a príjemné vystupovanie určite oceníme,
Analytické a organizačné schopnosti považujeme v tejto profesii za samozrejmosť,
Veľmi nám záleží na dobrom kolektíve a preto nekonfliktnosť, dôveryhodnosť a tímová práca sú pre nás veľmi dôležité osobnostné predpoklady.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
EKONOM-CENTER je profesionálny dodávateľ účtovníctva, daňového a podnikateľského poradenstva. Našim klientom poskytujeme veľmi praktické a hodnotné poradenstvo a služby, základom ktorých je naša viac ako dvadsaťpäťročná tradícia a prax v účtovníctve ako aj vlastná podnikateľská činnosť. Pre našich klientov sme spoľahlivým partnerom v podnikaní, záleží nám na ich biznise, preto sa snažíme v maximálnej možnej miere odbremeniť ich od byrokracie a zbytočnej administratívy.
Spoločnosť poskytuje kvalitné spracovanie a vedenie kompletnej účtovnej a mzdovej agendy a pestrý ekonomický a daňový prehľad a poradenstvo. Tím spoločnosti tvorí sedem kvalifikovaných pracovníčok s dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym prístupom.
Počet zamestnancov
5-9 zamestnancov

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (150)İdari faaliyetler (147)Aracılar, kuryeler (80)Tarım (78)Mimarlık (18)Otomatik, nakliye, kamyonlar (347)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (10)Emeklilik bakımı (285)Temizlik Hizmetleri (591)Hesap Makinesi, Programlama (27)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (786)Danışma (11)Aşçılar (403)Kültür (1)Tasarım (31)Sürücüler (425)Enerji, elektrikçiler (208)Mühendislik (59)Mobilya, montaj, onarım (44)Valiler ve Bahçeler (44)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (81)Konukseverlik (146)Ortak Hizmetler (16)İnsan Kaynakları (12)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (21)Hukuk (13)Sanatkarları (282)Gelişme (34)Lojistik (63)Bina Bakımı (9)Yönetim (82)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (260)Diğer (157)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (97)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (3)Operatörler (186)Sanatçılar (2)Polis, Ordu (2)Yazdır (9)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (29)Güç (9)Üretim (629)Koruma (13)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (40)Ekipman Onarımı (10)Restoranlar (367)Perakende (281)Bilim ve Eğitim (20)Sekreterliği (14)Güvenlik (5)Servis Merkezleri (88)Eğlence Endüstrisi (29)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (1)SPA, güzellik salonları (181)Fiziksel Kültür ve Spor (10)Depolama (359)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (64)Öğretmenler, eğitimciler (13)Teknisyenler (314)Telekomünikasyon (33)Turlar ve geziler (11)Toptan ve Satış (49)Çevirmenler, Dilbilimciler (6)Evde Çalışmak (132)