İş Bilgileri
Pracownik sprzątający

Özet
İş Türü: Tam Zamanlı
Süre:
iş ücret aralığı: zł anlaşmaya göre - Aylık
Alanındaki İşler: Temizlik Hizmetleri
Gönderildi: 2024-07-26
Posta Kodu:
Gereksimler
En Düşük Eğitim Düzeyi: Lise
En Az Deneyim: Tecrübe yok
Cinsiyet: Önemli Değil
Yaş: Başlangıç - Bitiş
İş Vizesi: Biyometrik pasaport
İş Durumu
Yayınlama Başlangıcı: 2024-07-26
Yayınlama Bitişi: 2025-01-26
iş sayısı: 1
Görüntüleme sayısı: 447
Sonraki Adımlar: Bir Çağrı

İşveren iletişim bilgileri yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir: Oturum Açın & Hesap Açın

Açıklama

Firma Skarem specjalizująca się świadczeniem usług ochrony oraz usług porządkowo-czystościowych poszukuje osoby sprzątającej do pracy na terenie Staszowa

Zadania:

kompleksowe sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie.

Wymagania:

orzeczenie o niepełnosprawności ( mile widziane firma posiada status ZPCh)

niekaralność

dobra organizacja pracy własnej

wysoka kultura osobista

Oferujemy:

niezbędne narzędzia pracy

umowa o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie SKAREM Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli ul. 1 Sierpnia 24

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod(małpa)skarem.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych w oparciu o przepisy prawa jest obligatoryjne , a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób w formie profilowania. Podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

Şehre göre işler Sıralama

Bölgelere Göre İşler Sıralama

Specialties tarafından pozisyonlar
Muhasebe, Finans ve Denetim (100)İdari faaliyetler (106)Aracılar, kuryeler (63)Tarım (69)Mimarlık (17)Otomatik, nakliye, kamyonlar (322)Bankalar, burslar, yatırım şirketi (3)Emeklilik bakımı (290)Temizlik Hizmetleri (501)Hesap Makinesi, Programlama (20)Dairelerin inşaatı ve tadilatı (894)Danışma (8)Aşçılar (388)Kültür (1)Tasarım (25)Sürücüler (370)Enerji, elektrikçiler (180)Mühendislik (63)Mobilya, montaj, onarım (49)Valiler ve Bahçeler (42)Saç stilistleri ve makyaj sanatçıları (66)Konukseverlik (106)Ortak Hizmetler (12)İnsan Kaynakları (8)Sigorta (7)İnternet Tabanlı Teknolojileri Bilgilendir (19)Hukuk (5)Sanatkarları (288)Gelişme (36)Lojistik (69)Bina Bakımı (6)Yönetim (59)Medya: basın, radyo, televizyon (1)İlaç (205)Diğer (148)Eğitim, Çocuk Bakımı, Bebek Bakımı (117)Bir Zaman Üzerinde Çalışmak (2)Operatörler (154)Sanatçılar (5)Polis, Ordu (2)Yazdır (5)Reklam, Pazarlama, Halkla İlişkiler (20)Güç (10)Üretim (591)Koruma (7)Kamu Hizmetleri (0)Düzenle (0)Gayrimenkul (34)Ekipman Onarımı (6)Restoranlar (338)Perakende (227)Bilim ve Eğitim (14)Sekreterliği (10)Güvenlik (4)Servis Merkezleri (84)Eğlence Endüstrisi (18)Şarkıcılar, Müzisyenler ve Sanatçılar (4)SPA, güzellik salonları (182)Fiziksel Kültür ve Spor (8)Depolama (325)Öğrenciler İçin Çalışmalar (4)Terziler ve Dikişler (55)Öğretmenler, eğitimciler (6)Teknisyenler (281)Telekomünikasyon (31)Turlar ve geziler (10)Toptan ve Satış (36)Çevirmenler, Dilbilimciler (5)Evde Çalışmak (141)