Job Information
Komplektētājs
InternetJobs Olaine, Latvia 46 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Storage Facilities
for Specialists: Acceptance of Delivery
Posted: 2024-03-24
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Without experience
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-03-24
Stop Publishing: 2024-09-24
No of Jobs: 1
Hits: 395
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Employer Information InternetJobs Olaine, Latvia
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Country: Latvia
Description

Aicinām pievienoties savam kolektīvam Preču komplektētāju atdzesēto un saldēto preču noliktavā.
Alga mēnesī no 1100, - EUR pirms nodokļu nomaksas, darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai, plkst. 14:00-22:00.

SIA " NNL LV " ir strauji augošs noliktavu un transporta Loģistikas pakalpojumu sniedzējs Baltijā, aicina pievienoties savai komandai preču kompletētāju atdzesēto un saldēto preču noliktavā.

Noliktavas adrese: "Šarlotes", Grēnes, Olaines novads

Pienākumu veiksmīgai pildīšanai noderēs:
- iepriekšēja darba pieredze noliktavā (vēlama);
- augsta atbildības sajūta;
- prasme plānot savu laiku;
- spēja operatīvi pieņemt lēmumus.

Darba pienākumi:
- darbs ar noliktavas tehniku un skeneri;
- veikt preču komplektēšanu atbilstoši pasūtījumiem;
- apvienot sakomplektētos pasūtījumus un sagatavot tos transportēšanai;
- piedalīties noliktavas inventarizācijās;
- veikt citus pienākumus, kas saistīti ar noliktavas darbu.

Piedāvājam:
- apmācības, uzsākot darbu;
- darbu darba dienās;
- darba apģērbu un aprīkojumu veiksmīgai pienākumu izpildei;
- bezmaksas kafiju, tēju, uzkodas;
- mūsdienīgas darba un atpūtas telpas;
- organizētu darbu profesionālā un saliedētā kolektīvā;
- darba rezultātiem atbilstošu darba apmaksu;
- sociālās garantijas atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajam.

Pieteikties vakancei var sūtot savu CV uz norādīto e-pasta adresi, dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei saskaņā ar SIA "NNL LV" personāla atlases personas datu apstrādes noteikumiem.

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties