Job-Informationen
Operator wózka widłowego
InternetJobs Sandomir, Woiwodschaft Heiligkreuz, Polen 163 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł 4000 - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Lagerhäuser
für Spezialisten: Lader-Operator
Eingestellt: 2023-11-22
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: Weniger als 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-11-22
Stop-Publishing: 2024-05-22
Freie Plätze: 1
Treffer: 294
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Do współpracy poszukujemy Panie i Panów zainteresowanych podjęciem pracy jako OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH w naszym oddziale w Sandomierzu.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę,

Benefity w postaci: dofinansowania prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej, paczek na święta

PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA

Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin

Bezpieczne środowisko pracy

Pracę w systemie zmianowym

ZADANIA:

Rozładunek i załadunek aut dostawczych

Transport komponentów do produkcji na terenie zakładu

Umieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach

NASZE OCZEKIWANIA:

Uprawnienia operatora wózków widłowych II WJO

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj do nas!

Administratorem Danych Osobowych jest spółka Seito Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (KRS: 0000261422) . Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie:

www.seito.pl

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), ?? Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden