Job-Informationen
Angajam Stivuitoristi pentru fabrica
InternetJobs Găești, Dâmbovița, Rumänien 129 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Produktion
für Spezialisten: Manufakturen und Fabriken
Eingestellt: 2023-12-25
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Keine Erfahrung
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-12-25
Stop-Publishing: 2024-06-25
Freie Plätze: 3
Treffer: 449
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Land: Rumänien
Region: Dâmbovița
Bezeichnung

Cerinte:

Certificat calificare - stivuitorist si autorizatie ISCIR / talon de viza ISCIR in vigoare;

Capacitate de concentrare si atentie distributiva;

Abilitati de organizare, prioritizarea sarcinilor de serviciu.

Responsabilitati:

Colectarea, incarcarea, transportul si receptia produselor, reperelor si a semifabricatelor;

Aseazarea paletilor pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si indicatiilor primite ;

Pregatirea si transportarea paletilor din locul de depozitare in zona de livrare ;

Reaprovizionarea zonei de picking;

Responsabil de functionarea echipamentului tehnic, optimizarea incarcarii pentru o logistica eficienta si functii de suport pentru a asigura un flux optim al logisticii produselor, reperelor si semifabricatelor .

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden