Job-Informationen
Automobiļa Vadītājs
InternetJobs Wolmar, Lettland 156 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Fahrer
für Spezialisten: Kategorie B
Eingestellt: 2024-01-02
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-01-02
Stop-Publishing: 2024-07-02
Freie Plätze: 1
Treffer: 364
Weitere Aktionen: Send me Resume

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Arbeitgeberinformationen InternetJobs Wolmar, Lettland
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Land: Lettland
Bezeichnung

Pastnieks/-ce autovadītājs Piegādes punktā Valmiera 1(ar pasta auto)

Darba vieta: Brēžas iela 3, Valmiera

Darba pienākumi:

Kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem;

Preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana;

Pensiju piegāde;

Sadarbības partneru preču tirdzniecība;

Klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem:

Valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei;

Vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem;

Atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi;

B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

Atalgojumu no 690.00 EUR - 790.00 EUR (Bruto);

Darbu stabilā uzņēmumā un sociālās garantijas;

Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;

Obligātās veselības pārbaudes atmaksa pēc pārbaudes laika;

Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada;

Darba apģērbu un darba telefonu

Darba laiku 06:00-14:00.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden